Darbo proceso valdymas


Įvadas. Darbo procesų valdymo teoriniai principai. Personalo valdymas. Darbo apmokėjimas. Darbo našumas. Darbo normavimas. Darbo proceso valdymas uab “alg knygynai”. UAB “knygynai” charakteristika. UAB “knygynai” valdymo struktūra ir personalas . UAB “knygynai” darbo apmokėjimas. UAB “knygynai” darbo motyvavimas. UAB “knygynai” darbo normavimas . Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Darbo objektas – UAB „knygynai“ darbo proceso valdymas.

Darbo tikslas – išanalizuoti UAB „knygynai“ darbo proceso valdymą.

Darbo uždaviniai:

1.išanalizuoti darbo procesą teoriniu aspektu;

2.pateikti UAB „knygynai“ veiklos charakteristiką;

3.Išanalizuoti UAB „knygynai“ darbo proceso valdymą

Pirmasis grupei priklausančio knygynų tinklo „x“ knygynas duris atvėrė 2003 metais ir šiuo metu tinklas jungia 32 pasaulinius standartus atsitinkančius knygynus įvairiuose Lietuvos miestuose. Leidykla „x“ jau keletą metų skiria paramą knygomis nacionalinei kultūrai reikšmingiems projektams, projektams, skatinantiems skaityti ir kurti, įvertinantiems rašytojus, bibliotekininkus ir kitus kultūros veikėjus.

Personalo planavime yra naudojamas darbuotojų dinamikos įvertinimo metodas. Darbo atrankos procese nėra naudojamas kandidatų testavimas. Paprastai yra tikrinami tik asmens pateikti duomenys: išsilavinimas, charakteristika, patirtis, kalbų mokėjimo žinios ir pan.

Kiekvienas įmonės darbuotojas turi savo pareigas. Nors jų yra nedaug, kalbant apie Mažeikiuose esančią parduotuvę „x“, bet mano manymu jų darbas puikiai organizuotas, nors kartais pasitaiko ir kai kurių nesklandumų, kurie sukelia problemas į parduotuvę užsukantiems klientams. Kiekvienas darbuotojas turi savo darbo vietas ir tiksliai nustatytas darbo pareigas.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5384 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurelija
  • Darbo proceso valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo proceso valdymas. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-proceso-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:20
×