Darbo produktyvumo sąsajos su darbo vietos įrengimu


Imones produktyvumas magistriniai darbas. Vadovavimo darbuotojam funkciju ir produktyvumo sąsajas. Ab snaige darbo vietos 2013. Ergonominiai veiksniai ab snaige. Įmonės produktyvumas. Produktyvumo sampratą. Savarankiskumo sasajos su. Kodėl svarbus produktyvumas įmonėje. Apibudinti darbo vieta. Darbo aplinka ir produktyvumas.

Įvadas. Darbo produktyvumo samprata ir esmė. Sunaudotų išteklių kiekis šiems produktams sukurti. Darbo produktyvumą lemiantys veiksniai. Darbo vietos įrengimo psichologiniai reikalavimai. Tiriamoji dalis. Literatūros sąrašas.

Temos pasirinkimas- Šia tema pasirinkome todėl, jog darbo produktyvumas yra vienas svarbiausių uždavinių įmonės veikloje. Mums kaip būsimiesiems vadybininkas svarbu kuo daugiau įsigilinti į įmonės veiklos principus ir subtilybes skatinančias verslo plėtra ir augimą.

Temos aktualumas- ši tema aktuali bet kuriam žmogui kuris suinteresuotas savo darbu, taipogi ir studentai, kurie kelių metų bėgyje papildys darbo rinkos gretas. Šia tema galima papasakoti ir supažindinti su darbo produktyvumo sąvokomis ir apibrėžimais kas iš vis yra tas darbo produktyvumas ir kokia įtaka turi verslui bei darbuotojui.

Darbo produktyvumas svarbus visiems, tiek dirbančiajam darbuotojui tiek vadovui. Dirbančiojo aktualumas toks, jog jis kuo daugiau padarys produkcijos tuo daugiau uždirbs atlyginimo, o vadovas džiaugsis padarytu gaminiu už kurį vėliau gaus pelną. Visi yra suinteresuoti padaryti kuo daugiau ir kuo mažesnėmis sąnaudomis ir per mažesnį laiko tarpą. Šitoje vietoje atsiranda darbo vietos įrengimo esmė. Jeigu darbo vieta bus puikiai pritaikyta darbui ir bus sudarytos puikios sąlygos dirbti, tuomet darbuotojas neturės laiko blaškytis pašaliniais darbais ir susikoncentruos į pagrindinę veiklą. Patogi vieta sukurią komforto jausmą darbuotojui, tuomet jis labiau gerbia ir myli savo darbo vietą bei vadovą. Jeigu bus tvarkinga darbo vieta padidės ir inovacijų gausa kurios taip pat labai svarbios įmonei bei jos darbuotojams. Darbo kokybe šokteli į viršų su kiekviena išspręsta darbo vietos problema ir jos gerinimu. Taipogi tai skatina darbuotojų motyvacija, kadangi darbuotojai dažnai būna suinteresuoti gauti kuo geresni kabinetą ar kuo gražesnį vaizdą per langą. Taip darbuotojus galima skatinti už pasiektus geriausius rezultatus, suteikiamas kabinetas vienoje iš geriausių vietų įmonėje. Ne ką mažiau svarbu ir darbo mikro klimatas, jeigu jis bus mažas darbuotojai jausis nesmagiai, tarpusavyje nebendraus ir tai sudarys šiokių tokių nepatogumų, kurie turės įtakos darbo produktyvumui.

Todėl visa tai yra labai svarbu žinoti dabar, kad vėliau žinotume ko reikia siekti, jog mūsų darbo produktyvumas būtų kuo aukštesnis ir kuo didesnis. Tik nuo mūsų sunkaus darbo priklauso mūsų karjera bei tolimesnė ateitis.

Uždaviniai:

1.Išanalizuoti darbo produktyvumo samprata ir esmę

2.Apibūdinti darbo produktyvumo lemiančius veiksnius

3.Apibūdinti kaip įtakoja darbo produktyvumą darbo vietos įrengimas

Problemos ištirtumas- kodėl įmonėje vyksta produktyvumo kaita.

Tyrimo objektas- darbo produktyvumas.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 261 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (1710 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovydas
  • Darbo produktyvumo sąsajos su darbo vietos įrengimu
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo produktyvumo sąsajos su darbo vietos įrengimu. (2012 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-produktyvumo-sasajos-su-darbo-vietos-irengimu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 04:56
×