Darbo rinkos reikalavimai transporto vadybininkams


Personalo valdymas. Darbo rinka. Praktinis darbo rinkos tyrimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Atliekant praktinį tyrimą darbo rinkos transporto vadybininkų srityje buvo ištirti 4 darbą siūlantys tinklapiai: cv.lt, cvbankas.lt, cvonline.lt, cvkaunas.lt. Tyrimas prasidėjo spalio 15 dieną ir truko keturias savaites t.y. 28 dienas iki lapkričio 12 dienos. Per šį laikotarpį buvo peržiūrėta 30 darbo skelbimų.Reikalavimai transporto vadybininkams yra ganėtinai aukšti, dažniausiai yra reikalaujamas aukštasis išsilavinimas, bei bent poros kalbų puikus žinojimas, dažniausiai anglų bei rusų, kitų kalbų žinojimas taip pat didelis privalumas ypač vokiečių. Žemiau pateikti tyrimo gauti rezultatai:

Taigi, išanalizavus pateiktus duomenis galima teigti jog norint gauti transporto vadybininko darbą turi būti bent jau aukštasis koleginis išsilavinimas bei anglų ir rusų kalbų mokėjimas. Tačiau nemažiau svarbu yra mokėti bendrauti bei nepasimesti stresinėse situacijose. Taip pat kaip ir bet kurioje srityje darbą yra žymiai lengviau gauti jei turi su šia profesija susijusią darbo patirtį.

Lyginant teorinius reikalavimus ieškant darbo bei atlikus tyrimą galima pastebėti jog reikalavimai transporto vadybininkams yra gerokai didesni nei pateikti teoriniai pavyzdžiai. Tai yra dėl to, kad transporto vadybininko darbas yra labai atsakingas bei didžioji dalis transporto įmonių dirba su daug skirtingų valstybių, dėl šios priežasties yra reikalaujamas kalbų išmanymas bei komunikabilumas, nes pagrinde darbas vyksta bendraujant telefonu ar elektroniniais laiškais.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1088 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Darbo rinkos reikalavimai transporto vadybininkams
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo rinkos reikalavimai transporto vadybininkams . (2017 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-rinkos-reikalavimai-transporto-vadybininkams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 22:03
×