Darbo sauga įmonėje


Zmogaus sauga namu darbas korteles. Imones veiklos ir darbo saugos referatas. Darbų sauga imoneje. Diplominiai darbai darbosauga.

Įvadas. Įmonės pristatymas. Banko skolų išieškotojo saugos ir sveikatos instrukcija nr. Profesinės rizikos nustatymo kortelė. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo ž u r n a l a s. Nukentėjusiojo paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Naudtoa literatūra.

Nepriklausomai nuo įmonės veiklos, darbų sauga yra privaloma. Darbuotojų sauga tai visos prevencinės priemonės, skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos arba ji būtų kiek įmanoma sumažinta. Darbdaviai privalo užtikrinti tinkamas darbo sąlygas ir jog visi įmonės darbuotojai yra instruktuojami darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais.

Darbo tikslas:

Organizuoti darbų saugą uždaroje akcinėje bendrovėje (vėliau UAB) „Studentų bankas“

Darbo uždaviniai:

1.Pristatyti įmonę;

2.Parašyti darbuotojo darbo saugos ir sveikatos instrukciją ir instruktuoti darbuotojus;

3.Įforminti reikalingų darbo saugo priemonių išdavimą;

4.Ištirti nelaimingą atsitikimą darbe.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (3214 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Darbo sauga įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo sauga įmonėje. (2012 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-sauga-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 14:32
×