Darbo saugos egzaminas


Darbo saugos egzaminas.


2. Teisūs darbuotojai, reikalaudami laikytis anksčiau priimtos kolektyvinės sutarties nuostatų.

3. Nei darbdaviai nei darbuotojai nėra teisūs. Atėjęs naujas darbdavys turėjo sudaryti naują kolektyvinę sutartį su darbuotojais.

4. Kokie specialistai gali būti skiriami įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų darbuotojais?

4. Darbuotojų saugos ir sveikatos pažeidimų, nelaimingų atsitikimų, avarijų, profesinių ligų analizės duomenimis ir kita turima informacija.

3. Kuo labiau didinamas apšviestumas tuo labiau didėja darbuotojų darbingumas.

10. Apibrėžkite kas sudaro priešgaisrinės saugos užtikrinimo sistemą ir pagrindinį tikslą?

1. Įvykis, kurio metu dėl darbuotojo saugos ir sveikatos pažeidimų įmonėje pakenkiama darbuotojų sveikatai.

Tam tikslui reikia užsimauti kaukę, uždengti filtruojančios dėžutės ar elemento dugne esančią angą ir giliai įkvėpti. Oras pateks po antveidžiu tik tuo atveju, jei dujokaukė per didelė, netvarkinga ar neteisingai surinkta

2. Statybų vykdytojas ir du jo pažįstami žodžiu sutarė, kad vieną savaitę statomame name dirbs pagalbinius darbus. Susitarė dėl atlyginimo ir vyrai pradėjo darbą, įvertinkite ar nebuvo pažeisti darbo sutarties reikalavimai.

1. Ne, darbo sutartis buvo sudaryta teisingai, nes sutartos būtinosios darbo sutarties sąlygos: darbo vieta, darbo funkcijos ir darbo užmokestis.

4. Susipažinti su išankstinių ir periodinių sveikatos tikrinimų rezultatais ir, jei nesutinka su patikrinimo rezultatais, sveikatą pasitikrinti pakartotinai

5. Reikalauti, kad būtų atlyginta žala, padaryta sveikatai dėl nesaugių darbo sąlygų

4. Siuvimo įmonės, kurioje dirba 100 darbuotojų, direktorė pavedė darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistui organizuoti privalomą siuvėjų sveikatos patikrinimą. Specialistas direktorei nurodė, kad tai nėra jo funkcija ir pasiūlė samdyti sveikatos priežiūros specialistą. Paanalizuokite situaciją, kuris teisus direktorė ar specialistas?

  • Sauga Konspektas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1438 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • Darbo saugos egzaminas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo saugos egzaminas. (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-saugos-egzaminas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:04
×