Darbo saugos organizavimas


Įvadas. Įmonės pristatymas. Padavėjo saugos ir sveikatos instrukcija nr. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė nr. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Darbo sauga yra svarbi visoms įmonėms, nepriklausomai nuo jų ekonominės veiklos, dydžio bei vidaus tvarkos. Kiekvienos įmonės vadovai privalo rūpintis savo darbuotojais, jų sauga ir sveikata darbe. Jie turi instruktuoti darbuotojus, išduoti jiems visas reikiamas darbui ir saugumui priemones, įrengti darbo vietą pagal norminių teisės aktų reikalavimus. Darbo saugos prevencinės priemonės yra skirtos darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe saugoti. Kiekvienoje įmonėje turi būti darbo saugos ir sveikatos specialistas, ruošiamas aukštojoje mokykloje ar praėjęs darbo saugos ir sveikatos kursą.

Darbo tikslas – organizuoti darbų saugą UAB „Skanumėlis“.

Uždaviniai:

1.Paskirti atsakingus asmenis už darbų saugą bei nustatyti vidaus tvarkos taisykles;

2.Parašyti darbo saugos ir sveikatos instrukciją pasirinktai profesijai;

3.Užregistruoti instrukcijas, įvadinį darbo vietos instruktažą;

4.Išduoti asmeniui apsaugos priemones;

5.Ištirti nelaimingą atsitikimą darbe ir užpildyti reikiamas formas.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (3436 žodžiai)
  • Kolegija
  • Iveta
  • Darbo saugos organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo saugos organizavimas. (2013 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-saugos-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 23:59
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo