Darbo su rizikos grupės vaikais praktikos ataskaita


Praktikos ataskaita vaiku dienos centre. Praktika vaiku dienos centre. Darbas su rizikos grupes vaikais. Praktika dienos centre. Vaiku dienos centro ataskaitos. Rizikos grupės vaikų ugdymas. Praktikos dienorastis vaiku dienos centre. Vaiku dienos centro praktikos dienorastis. Socialinio darbo praktika vaiku dienos centre. Socialinio pedagogo veikla dienos centre.

Bendrosios socialinės paslaugos: informavimas; konsultavimas; tarpininkavimas ir atstovavimas; sociokultūrinės paslaugos. Specialiosios socialinės paslaugos: socialinių įgūdžių ugdymas ir palaikymas; intensyvi krizių įveikimo pagalba. Dienos centro lankytoju vaikai gali tapti atėję patys į dienos centrą. Taip pat juos gali atvesti tėveliai, nukreipti pedagogai ar kiti specialistai bei institucijos. Vaikui pradėjus lankyti dienos centrą, pildoma anketa. Vaikų dienos centre, kuriame atlikau praktiką, vaikai pagrinde buvo jaunesniojo mokyklinio amžiaus, t. Y mokosi pradinėse klasėse, keli vaikai buvo paaugliai, tačiau praktikos metu jie dienos centre buvo pasirodę tik kelis kartus. Socialinė darbuotoja paaiškino, kad atšilus orams vaikai piktybiškai nebelanko vaikų dienos centro, laiką leidžia lauke su draugais gatvėje. Tuos kelis kartus, kai pastarieji buvo pasirodę, bandžiau kalbėtis su jais ir išsiaiškinti ne tik vaikų dienos centro, bet ir mokyklos nelankymo priežastis. Vaikai su manim bendravo atvirai, šiltai, aiškino, kad pagrindinė priežastis yra noras pabūti su draugais, nesutarimai su savo bendraklasiais, pastebėjau, kad nei vienas iš jų neturėjo visiškai jokios motyvacijos lankyti pamokų ar ruošti namų darbų vaikų dienos centre. Aptarus šią problemą su socialine darbuotoja, supratau, kad tai įtakoja šeimos, kuriose šie paaugliai gyvena. Jų tėvai geriantys, be išsilavinimo, gyvenantys tik iš gaunamų pašalpų ir nerodantys jokio noro bei pastangų kažką keisti savo ir savo vaikų gyvenime. Kitaip sakant, vaikai jiems nerūpi, o šie neturėdami aiškaus teisingo gyvenimo supratimo semiasi „patirties“ ir „žinių“ iš savo vyresnių gatvės draugų.
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2374 žodžiai)
  • Kolegija
  • Charlene
  • Darbo su rizikos grupės vaikais praktikos ataskaita
    8 - 1 balsai (-ų)
Darbo su rizikos grupės vaikais praktikos ataskaita. (2012 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-su-rizikos-grupes-vaikais-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 08:38
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo