Darbo teisė savarankiškas darbas Renginių organizavimo įmonė


Uab „ week ” nuostatai. Bendroji dalis. Bendrovės ūkinė veikla. Įstatinis kapitalas. Bendrovės akcijos ir akcininkų teisės bei pareigos. Visuotinio akcininkų susirinkimo kompetencija , jo šaukimo bei balsavimo jame tvarka. Bendrovės valdymo organai ir jų kompetencija. Pranešimų skelbimo tvarka. Bendrovės dokumentų ir kitos informacijos pateikimo akcininkams tvarka. Bendrovės filialų ir atstovybių steigimo bei jų veiklos nutraukimo tvarka. Įstatų keitimo tvarka.


organizuoti renginius, kurie atitiktų kliento poreikius

įgyti klientų pasitikėjimą ir plėtoti ilgalaikį bendravimą.

Bendrovės pilnas pavadinimas – UAB „Week“.

Bendrovės buveinės adresas yra: Salomėjos Nėries g. 98, Vilniuje, Lietuvos Respublikoje.

BENDROVĖS AKCIJOS IR AKCININKŲ TEISĖS BEI PAREIGOS

Bendrovės akcijos yra paprastosios ir nematerialiosios vardinės akcijos.

Bendrovės akcininkams suteikia šias turtines teises:

teisės aktų nustatyta tvarka paleisti visas ar dalį akcijų kitų asmenų nuosavybėn;

įstatymų nustatytais būdais, tvarka, sąlygomis skolinti Bendrovei;

kitas įstatymuose ir šiuose Įstatuose nustatytas neturtines teises.

Įstatų pakeitimai įgalioja nuo jų įregistravimo juridinių asmenų registre.

UAB „G star“, įmonės kodas 200564891, buveinė Algimantų g. 78-5, Vilniuje, Lietuvos Respublikoje, atstovaujama direktorės Ingos Ingaliauskienės, asmens kodas 37710050696, gyvenančios Jonžolės g. 47-87, Vilniuje.

Po dviejų Všį „Orakulas“ veiklos metų paaiškėjo, kad iš pagrindinės veiklos įstaiga gauna nemažas pajamas. Dėl šios priežasties įstaigos dalininkai nusprendė pertvarkyti įstaigą į uždarąją akcinę bendrovę. Dalininkai parengė atitinkamus įstatų pakeitimus, juos per tris dienas vienbalsiai patvirtino ypatingos skubos tvarka sušauktame visuotiniame dalininkų susirinkime ir pateikė Juridinių asmenų registro tvarkytojui.

Įvertinkite nuostatų registravimo Juridinių asmenų registre galimybę. Atsakymą pagrįskite.

Iš užduoties pateiktos informacijos Juridinių asmenų registro tvarkytojas, gavęs Všį narių parengtus įstatų pakeitimus turėtų konstatuoti faktą, kad Viešoji įstaiga yra viešas juridinis asmuo, o uždaroji akcinė bendrovė yra privatus juridinis asmuo. Civilinio kodekso 2.104 str. skelbia Juridinio asmens pertvarkymo sąlygas, o šio str. 3 dalyje pabrėžta, kad neleidžiama pertvarkyti viešojo juridinio asmens į privatųjį.

Atsakant į klausimą apie nuostatų registravimo Juridinių asmenų centre galimybę, tai Juridinių asmenų registras atlieka šias funkcijas tvarkant Juridinių asmenų registrą:

Remiantis tuo, kas aukščiau išdėstyta, Registrų centras atlieka nuostatų registravimą.

Kreditorių dar negrąžintos skolos gali būti išieškamos pagal Civilinio kodekso Šeštoje knygoje reglamentuota prievolių teisę. Remiantis Civilinio kodekso 6.245 str. 5 ir 6 dalimis, su kreditoriais turi būti atsiskaityta:

Su p. V.K. buvo sudaryta 6 mėn. terminuota darbo sutartis. Pasibaigus nurodytam terminui, darbdavys pratęsė sutartį dar vieneriems metams.

Ar galėjo darbdavys taip pasielgti? Ar yra kokios nors tokio veiksmo pasekmės? Atsakymą pagrįskite.

Iš pateiktos informacijos žinome, kad su p. V.K. buvo sudaryta 6 mėn. terminuota darbo sutartis. Darbo kodekso 108 straipsnio 1 dalies 2 punkte rašoma apie terminuotą darbo sutartį. Darbo kodekso 109 str. 1d. apibrėžia terminuotą darbo sutartį: „Terminuota darbo sutartis gali būti sudaroma tam tikram laikui arba tam tikrų darbų atlikimo laikui, bet ne ilgiau kaip penkeriems metams.“

Atsakant į pateiktą klausimą, ar galėjo darbdavys pratęsti terminuotą sutartį pasibaigus nurodytam terminui, dar vieneriems metams:

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2785 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Darbo teisė savarankiškas darbas Renginių organizavimo įmonė
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo teisė savarankiškas darbas Renginių organizavimo įmonė. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-teise-savarankiskas-darbas-renginiu-organizavimo-imone.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 20 d. 06:21
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema