Darbo teisės konspektas


Darbo teisės konspektai. Darbo teise konspektas. Darbo teisė konspektai. Darbo teises paruostuke. Teise konspektai. Darbo+teise+konspektai. Darbo teises objektas.

Darbo teise sąvoka, jos atribojimas nuo gretutinių teisės šakų. Darbo teises objektas. D s-kių teisinio reguliavimo metodas. Dt, d įst. Ir dt mokslo sistema. Dt principų sąvoka, jų reikšmė. Dt ðaltinių sąvoka, pagrindinės jų ypatybės. Tarptautiniai teisės aktai ir jų reikšmė dtje. Poįstatyminiai aktai kaip dt šaltinis. Lokalinės dt normos. Dt norminių aktų veikimas laike, erdvėje ir subjektų atžvilgiu. Dt vienybė ir diferenciacija. Bendrosios ir specialiosios dt normos. Kolizijų tarp l ir užsienio v-ių d įst. Sprendimas dtje. Įst. Ir teisės analogijos taikymas dtje. Tdo konvencijos ir rekomendacijos. Fiziniai asmenys kaip d teisinių s-kių subjektai. Dd-vio samprata. Profesinių sąjungų steigimas ir registravimas, veiklos sustabdymas ir nutraukimas. Profesinių sąjungų s-kiai su dd-viais. Profsąjungų teisės d įst. Taikymo ir jų laikymosi priežiūros srityse. Db-jų kolektyvo teisinis statusas. Teisiniai s-kiai pagal d teisę. D teisinio s-kio sąvoka, turinys ir skirtumai nuo adm-nių, civilinių ir kitų teisinių s-kių. Leidimų dirbti išdavimas. Atsisakymas išduoti leidimą dirbti, leidimo dirbti panaikinimas. Užsieniečių įsidarbinimas. Asociacijų teisės ir laisvės pagal tdo konvencijas. Specialiosios moterų d apsaugos t-klės. D ginčų sąvoka, jų priežastys ir rūšys (klasifikacija). Kol. D ginčų nagrinėjimas.
  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 158 KB
  • 2011 m.
  • 52 puslapiai (41830 žodžiai)
  • Darbo teisės konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo teisės konspektas. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-teises-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 09:10
×