Darbo turizmo įmonėje praktikos ataskaita „Vasaknų dvare“


Įvadas. Uab „Vasaknų dvaro“ charakteristika. Įmonės apibūdinimas. Įmonės teikiamos paslaugos. Įmonės steigimas. Įmonės struktūra. Turizmo įmonės materialieji ištekliai. Turizmo įmonės aplinkos analizė ir perspektyvos. Turizmo įmonės aplinkų analizė. Ssgg analizė. Reklamos priemonės. Etikos ir etiketo normos. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.


Šešių savaičių praktiką atlikau „Vasaknų dvare“, todėl turėjau laiko įgyti nemažai patirties, galimybę sužinoti ir išmokti tai kas yra naudinga mano studijoms, bei ateičiai dirbant turizmo įmonėje.

● susipažinti su turizmo įmonės aplinkomis;

●susipažinti su turizmo įmonės skyriais, jų darbo organizavimu ir funkcijomis, teikiamomis paslaugomis.

1. Išanalizuoti „Vasaknų dvaro“ steigimo dokumentaciją. veiklą, teikimas paslaugas.

● Techniniai įgūdžiai (komunikacijos priemonių ir biuro įrangos);

UAB „Vasaknų dvaras“ pradėjo gyvuoti nuo 2003 metų, kai jį įsigijo naujieji šeimininkai – Kievišai. Naujieji savininkai panaudoję ES struktūrinio fondo lėšas rekonstravo dvaro svirną, kuris buvo pakankamai gerai išlikęs dvaro sodybos pastatas. Jį pritaikė poilsiui, įvairiems renginiams ir pramogoms, jame yra degustacijų salė, poilsio kambariai. 5 ha dvaro parkas yra saugomas valstybės. Atvykus į dvarą jaučiama įtakingiausių Lietuvos valdovų dvasia, nes dvaro herbe atsispindi Radvilų giminės herbo simbolis - ragai, Pliaterių juostos ir Tiškevičių lelija.

UAB „Vasaknų dvaras“ yra įsikūręs ant Vasaknų ežero pakrantės - tai ypatingų švenčių vieta, kur kiekvienas svečias jausis svarbus. Tai ir sėkmingo darbo vieta, tinkanti svarbiems verslo susitikimams ar konferencijoms. Šiuolaikiškai ir originaliai rekonstruotas XVIII a. svirnas pritaikytas verslo susitikimams ir pobūviams su erdviais kambariais nakvynei ir restorano maistu. Dvaro kaip PVM mokėtojo veikla prasidėjo nuo 2007 metų.

LT-32241 Vasaknų k., Dusetų sen., Zarasų rajonas.

• renginių, prezentacijų, pobūvių ir seminarų organizavimas.

● ėriuko kepimas ant iešmo, sriubos virimas lauže;

Dvaro svečiams yra įrengtos specialios poilsio zonos:

● biblioteka, kurioje yra klasikinės ir šiuolaikinės knygos;

2007 metais įsteigtas UAB „Vasaknų dvaras“ kurio atstovai Kievišai, atkūrė nykstantį dvarą pasinaudoję ES struktūrinių fondų parama ir pritaikė dvarą turizmo paslaugoms.

● Bendrovės steigimo sutarties sudarymas. Kai bendrovę steigia vienas steigėjas,

Vadovas – Alfonsas Kievišas dvaro savininkas ir pagalbininkė/administratore. Atsakingi už materialiuosius ir žmogiškuosius išteklius, kokybišką svečių aptarnavimą, reikiamų darbo sąlygų sudarymą darbuotojams.

Nuolatinių virėjų ir padavėjų nėra, jie keičiasi.

Vyr. virėjas - atsakinga už darbo virtuvėje organizavimą, patiekalų kokybę, maisto sveikatos ir saugos reikalavimų laikymąsi.

Virėjo pagalbininkas - privalo laikytis darbo saugos ir higienos reikalavimų, rūpintis gamybinių patalpų švara ir tvarka.

Padavėjai/barmenai - atsakingi už kokybišką restorano svečių aptarnavimą, tinkamą

Kambarinės - atsako už numerių ir visų centro viešųjų vietų švarą

Aludaris - prižiūri alaus gamybą, vežioja alaus talpyklas i pagrindinį dvaro pastatą ir kt.

Direktorius duoda nurodymus apie ateinantį renginį ar konferenciją administratorei, kuri paskirsto darbus virėjams, padavėjams ir kambarinei. Restorano skyriuje dirbantys darbuotojai nėra nuolatiniai, jie keičiasi. Kambarinė prižiūri kambarius ir visą dvaro pastato švarą. Alaus bravoras ir buhalterija - kaip atskiri skyriai, atsiskaito tik direktoriui.

Kambarinė: patalynė, kambarių raktai, baldai, kambariuose esantys šviestuvai, kambarių užuolaidos; duše esanti santechnika, šaldytuvai, televizoriai; televizijos įranga, fiksuoto ryšio telefonai; viešbučio svečių palikti daiktai.

  • Turizmas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 594 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (2811 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Darbo turizmo įmonėje praktikos ataskaita „Vasaknų dvare“
    10 - 9 balsai (-ų)
Darbo turizmo įmonėje praktikos ataskaita „Vasaknų dvare“. (2016 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-turizmo-imoneje-praktikos-ataskaita-vasaknu-dvare.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:43
×