Darbo užmokesčio analizė (2)


Įvadas. Darbo užmokesčio analizės teorinė dalis. Darbo užmokesčio samprata. Darbo užmokesčio rūšys. Darbo užmokestis biudžetinėse įstaigose. Pareigybių lygiai. Darbo užmokestis ir mokesčiai susiję su juo. Darbo užmokesčio analizės analitinė dalis. Vyr. buhalterės darbo užmokesčio analizė. Direktoriaus pavaduotojos ir auklėtojos ekspertės darbo užmokesčio analizė. Auklėtojos darbo užmokesčio analizė. Sargo darbo užmokesčio analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Darbo tikslas: Teoriniu ir analitiniu būdu išanalizuoti darbo užmokestį, jį lemiančius veiksnius.

Esant vienetinei formai darbo kiekis išreiškiamas pagamintos produkcijos arba atlikto darbo vienetų skaičiumi.

Kiekviena įmonė apskaitos politikoje pasirenka konkrečias darbo formas ir sistemas. Jos įmonėje priklauso nuo:

Nuo 2017m. sausio 1d. darbo užmokesčio skaičiavimas itin pakito. Iki šių metų NPD buvo taikytinas 200 eurų, o šiuo metu jis siekia 310 eurų. Pasikeitė ne tik NPD dydis, bet ir skaičiavimo formulė, nors pats principas išliko.

Lopšelis-darželis „Pušynėlis“ savo veiklą pradėjo 1970 m. spalio 01 d. Rožyno kvartale, Alyvų gatvėje, Panevėžyje. Dabar įstaigoje yra 6 grupės iš kurių 1 lopšelio, 4 darželio ir 1 priešmokyklinio ugdymo grupės. Įstaigą lanko 113 vaikai.

Pagrindinė darželio institucija – darželio taryba. Ją sudaro 7 žmonės. Darželio tarybos pirmininkė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė – auklėtoja Jurgita Pociuvienė. Darželio direktorė – Regina Blauzdienė. Įstaigoje buhalterinę apskaitą tvarko vyriausioji buhalterė Rasa Liberienė.

Vyr. buhalterė (Z darbuotoja) įstaigoje dirba pilnu etatu, A2 lygiu, darbo užmokestis skaičiuojamas pagal įstatyme nustatytus koeficientus. Taip pat Z darbuotoja dirba sąskaitininkės pareigose 0,21 etato. Darbuotoja dirba daugiau nei penkeri metai lygiu. Mokamas savanoriškas draudimas.

Iš viso už kovo mėnesį (23d.d. iš 23d.d.) buvo priskaitytas atlyginimas 821,95 Eur., o išmokėtas 621,59 Eur. Iš viso atskaičiuota mokesčių 200,36 Eur.

Direktoriaus pavaduotoja (X darbuotoja) įstaigoje dirba pilnu etatu. Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal įstatyme nustatytus koeficientus. Pavaduotoja turi daugiau nei 15 metų darbo stažo, taip pat jai taikomas III kategorijos koeficientas. Auklėtojos pareigose X darbuotoja dirba 0,22 etato, turi ekspertės kvalifikacinę kategoriją bei daugiau nei 15 metų darbo stažo. Darbuotoja vaikų neturi.

Taip pat X darbuotoja atostogavo ir jai buvo apskaičiuoti bei išmokėti atostoginiai. Priskaityta suma 655,48 Eur.

Iš viso už kovo mėnesį (23d.d. iš 23 d.d.) priskaitytas atlyginimas 1655,01 Eur., o išmokėtas 1250,58 Eur. Nuo darbuotojo atlyginimo atskaityta 404,43 Eur. mokesčių.

  • Microsoft Word 81 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2028 žodžiai)
  • Kolegija
  • Manta
  • Darbo užmokesčio analizė (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo užmokesčio analizė (2). (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-uzmokescio-analize-2.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 07:38
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!