Darbo užmokesčio apmokėjimo sistemos aprašas


Darbo užmokesčio apmokėjimo sistemos aprašas. Darbo užmokestis ir jo dalys. Darbo apmokėjimo sistema. Darbo užmokesčio mokėjimo organizavimas. Su darbo užmokesčiu susijusios išmokos. Baigiamosios nuostatos. Literatūra.


Bendrovėje taikomas Vyriausybės nustatyto minimalaus valandinio ir/arba minimalaus mėnesinio darbo užmokesčio dydžiai.

Už viršvalandinį darbą švenčių dieną mokamas ne mažesnis dvigubas darbuotojo darbo užmokestis.

Vienkartinės premijos Bendrovės direktoriaus įsakymu darbuotojui paskatinti už gerai atliktą darbą, veiklą, veiklos rezultatus ar kvalifikacijos pagal Bendrovės reikalavimą pakėlimą;

Darbo užmokestis pervedamas į darbuotojo asmeninę banko sąskaita. Darbuotoju raštišku prašymu darbo užmokestis gali būti mokamas grynais pinigais, kai tai neprieštarauja teisės aktų reikalavimams, antstolių pertvarkymams ir kt.

Darbo užmokestis mokamas vieną kartą per mėnesį, jeigu nėra darbuotojo prašymo mokėti du kartus per mėnesį.

Patvirtinta Sistema peržiūrima ne rečiau kaip vieną kartą per metus arba pasikeitus teisės aktams.

Sistema patvirtinta konsultuojantis su Bendrovės darbuotojais, laikantis lyčių lygybės ir nediskriminavimo kitais pagrindais principų.

Darbuotojai ir kiti atsakingi asmenys su šia Sistema yra supažindinami pasirašytinai ir privalo laikytis joje nustatytų įsipareigojimų bei atlikdami savo darbo funkcijas vadovaujantis šioje Sistemoje nustatytais principais.

Bendrovė turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti šią Sistemą.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1615 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Darbo užmokesčio apmokėjimo sistemos aprašas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo užmokesčio apmokėjimo sistemos aprašas. (2020 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-uzmokescio-apmokejimo-sistemos-aprasas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 09:00
×