Darbo užmokesčio nustatymas


Atlyginimo nustatymas. Vadovu atlyginimai referatas. Darbo užmokesčio modeliai. Atlyginimo už darbą modeliai. Darbo užmokesčio nustatymo tvarka magistrinis. Darbo uzmokesti lemiantys veiksniai. Atlygio uz darba struktura. Darbo uzmkescio nustatymas. Atlygio už darbą sistemos struktūros. Kokie veiksniai itakoja darbo užmokesčio dydį.

Turinys. Įvadas. Problemos apžvalga. Teoriniai sprendimai. Atlyginimo už darbą dydį ir struktūrą lemiantys veiksniai. Atlyginimo už darbą veiksnių įvertinimas. Darbo užmokesčio formos ir modeliai išsivysčiusiose užsienio šalyse. Darbuotojų pasitenkinimas atlyginimu, darbu ir organizacija. Išvados.

Įvadas . <. Teoriniai sprendimai Darbo užmokesčio reglamentavimas .

. Įmonės organizacinės struktūros vaidmuo atlyginimo už darbą organizacijoje .

Darbų analizė .

Atlyginamų veiksnių nustatymas .

Darbų įvertinimas .

Darbo rinkos tyrimas ir apibrėžimas .

Įvertintų veiksnių rezultatų apjungimas Skenlon skatinimo sistema .

Rucker skatinimo sistema Atlyginimo už darbą sudėtis . Išvados teorinėje darbo dalyje nagrinėjama darbo apmokėjimo organizavimo patirtis išsivysčiusiose užsienio šalyse, taikytina Lietuvos įmonėse. Apibūdinami veiksniai, kurie turi įtakos atlyginimams už darbą išsivysčiusiose užsienio šalyse, kaip jie veikia atlyginime už darbą dydį ir struktūrą. Šie veiksniai įvertinami, Atlyginimo už darbą struktūrą lemiantys veiksniai įvertinami darbu analizės ir aprašymo pagalba, atlyginimo už darbą dydis įvertinamas darbu įvertinimo metodais. Analizuojami pagrindiniai apmokėjimo už darbą organizavimo principai šiuolaikinėmis sąlygomis, darbo užmokesčio modeliai ir formos; pateikiama atlyginimu pagrindimo metodika ir darbuotoju premijavimo sistemos užsienio šalyse. Teorinės darbo dalies pabaigoje nurodytos pasekmės, kurių gali tiišdėstytos tezės šiame darbe nurodo kaip užsienio įmonės organizuoja atlyginimo už darbą valdymą, kokie veiksniai įtakoja apmokėjimą už darbą ir kaip jie įvertinami. Be to, šiame darbe pateikiami darbo užmokesčio modeliai, apmokėjimo už darbą formos, metodai ir procesai organizuojant atlyginimo už darbą sistemą organizacijose.

Pirmoje teorinių sprendimų dalyje apibūdinami veiksniai, kurie turi įtakos atlyginimams už darbą išsivysčiusiose užsienio šalyse, kaip jie veikia atlyginimo už darbą dydį ir struktūrą.

Antroje dalyje šie veiksniai įvertinami, Atlyginimo už darbą struktūrą lemiantys veiksniai įvertinami darbu analizės ir aprašymo pagalba, atlyginimo už darbą dydis įvertinamas darbų įvertinimo metodais. Šioje dalyje išsamiai išdėstyti kiekvieno darbų įvertinimo metodo organizavimo principai ir pravedimo procesai.

Trečioje teorinėje dalyje pateiktos atlyginimo už darbą ir materialinio skatinimo formos, darbuotojų atlyginimo už darbą sudėtis bei siūlomas atlyginimo už darbą modelis rinkos ekonomikos sąlygomis.

Ketvirta - darbuotojų pasitenkinimo įvertinimo dalis - tai pagrindinis atlyginimų sistemos vertinimo kriterijus. Šioje dalyje nurodytos pasekmės, kurių gali tikėtis įmonė esant pasitenkinimui ar nepasitenkinimui atlyginimu, darbu ir organizacija.

  • Microsoft Word 89 KB
  • 2010 m.
  • 58 puslapiai (12902 žodžiai)
  • Universitetas
  • Olimpija
  • Darbo užmokesčio nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo užmokesčio nustatymas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-uzmokescio-nustatymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 11:20
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo