Darbo užmokesčio sistemos analizė ir tobulinimas


Ekonomikos namų darbas. Grupinio projekto užduotis. UAB “RYTIETIŠKA PASAKA” darbo užmokesčio sistemos analizė ir tobulinimas. Įmonės veiklos aprašymas.


Administratoriaus pareigybė UAB „RYTIETIŠKA PASAKA“ atsirado dėl poreikio palengvinti darbo krūvį vadovui ir padavėjoms – barmenėms ir dalį šioms pareigybėms priklausančių atsakomybių priskirti naujai pareigybei. Administratorius - tai organizatorius bei koordinatorius (konkrečių užsakymų priėmimas, vakaro meniu sudarymas, aptarnavimas jei užsakovas naudojasi drabužių nuomos paslauga ir t. t.). Taip pat šis darbuotojas sudarinėja visų darbuotojų tvarkaraščius, skirsto darbo krūvius, tvarko korespondenciją ir atlieka neformalius vadovo pavedimus. Taip pat administratorius privalo pasitikti svarbius restorano svečius.

Vyriausiasis virėjas (vyr. virėjas) tai darbuotojas, kuris turi daugiau pavedamų užduočių ir atsakomybių nei paprastas virtuvės darbuotojas. Vyr. virėjas privalo organizuoti visų virėjų darbą, puikiai išmanyti patiekalų gamybos technologijas, įvykus nelaimingam atsitikimui darbe mokėti suteikti pirmąją medicinos pagalbą, laikytis maisto prekių ir žaliavų realizacijos terminų, būti atsakingas už savo ir kitų virėjų higienos laikymąsi ir kt. Ši pareigybė įmonėje buvo įkurta dėl to, kad būtų geriau ir atsakingiau organizuojamas virtuvės darbas.

  • Ekonomika Namų darbai
  • 2015 m.
  • Jurgita
  • 3 puslapiai (905 žodžiai)
  • Ekonomikos namų darbai
  • Microsoft Word 10 KB
  • Darbo užmokesčio sistemos analizė ir tobulinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo užmokesčio sistemos analizė ir tobulinimas. (2015 m. Vasario 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbo-uzmokescio-sistemos-analize-ir-tobulinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 03:50