Darbo užmokestis Lietuvoje, ES ir pasaulyje


Darbo užmokestis Lietuvoje , es ir pasaulyje. Darbo užmokestis ir jo dydis. Pagrindiniai darbo užmokesčio organizavimo principai , modeliai. Tradicinės darbo užmokesčio formos. Per metus bruto darbo užmokestis šalies ūkyje išaugo 9 proc. Pirmąjį ketvirtį bruto darbo užmokestis sumažėjo daugelyje ekonominės veiklos rūšių įmonių. Darbo užmokestis Europos Sąjungoje. Kodėl Lietuvoje žmonės uždirba tiek mažai. Minimali alga Europos Sąjungoje. Vidutinis darbo užmokestis pasaulyje.


Darbo tikslas: pasitelkus 2015-2017 m. ketvirčių darbo užmokesčius Lietuvoje, ES ir pasaulyje, išanalizuoti, ir aprašyti kaip jie keičiasi, ir kokios sąlygos lemia vienokį ar kitokį pasikeitimą.

Didžiausias pasaulyje pajamas gauna Monakas. Mažiausias vienam gyventojui tenkantis biudžetas yra Madagaskare. Mūsų palyginime daugiau nei 89 šalių JAV yra 9-oji, kurios vidutinis pajamų lygis yra 56,180 JAV dolerių.Vidutinės pajamos apskaičiuojamos iš bendrųjų nacionalinių pajamų ir gyventojų. Skirstant visas metines pajamas ir pelną pagal šalies gyventojų skaičių, bus parodyti vidutinės pajamos vienam gyventojui. Į šią sumą įtraukiami visi atlyginimai ir darbo užmokestis, bei ir kiti negautų pajamų iš investicijų ar kapitalo prieaugio.Nepaisant šio skaičiavimo, 2013 m. Vidutinis darbo užmokesčio indeksas JAV yra apie 44 888 JAV dolerių (~ 38088.84€ per mėnesį).

  • Microsoft Word 731 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3019 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ema
  • Darbo užmokestis Lietuvoje, ES ir pasaulyje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Darbo užmokestis Lietuvoje, ES ir pasaulyje. (2017 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-uzmokestis-lietuvoje-es-ir-pasaulyje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:02
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo