Darbo vadovo ir studento bendradarbiavimas rašant magistro darbą


Magistro darbas remiantis interviu. Rasymo procese. Magistro rašymas. Pagalba rasant magistrini darba.

Kokybinių duomenų analizės eiga. Analizės idėja. Dėstytojo ir studento santykiai ir mbd eiga. Pagrindinės problemos rengiant mbd. Pagrindinės gairės sprendžiant problemas susijusias su mbd rengimu. Išvados. Pagrindiniai aspektai, apibrėžiantys dėstytojo ir studento bendradarbiavimą. Esminiai mbd rašymo proceso momentai. Vadovo vaidmuo mbd rašymo procese. Problemos, iškylančios rašant mdb darbą, bei šių problemų sprendimo būdai. Grupės narių refleksijos apie grupės ir savo darbą. Grupės darbų pasidalinimas.

Siekiant ištirti vadovo ir studento bendradarbiavimą rengiant magistro baigiamąjį darbą (toliau – MBD), buvo remiamasi vienu iš apklausos metodų – pusiau struktūrizuotu interviu. Interviu metu buvo apklausiami specialistai (dėstytojai), siekiant išsiaiškinti jų požiūrį į MBD rengimo procesą, proceso metu iškylančias problemas iš tų problemų sprendimo būdus.

Analizuojant keturių interviu metu gautus kokybinius duomenis, naudojama turinio (content) analizė, kuri nuo klasikinės turinio analizės skiriasi tuo, jog turinio (content) analizėje skaičiuojami reikšminių vienetų pasikartojimai tekste. Remiantis turinio (content) analizės metodologija, pirmiausia perskaitomi interviu, iš jų išrenkami informaciniai vienetai ir tuomet vienetai atitinkamai sunumeruojami (A 1.1., A 1.2, B 1.2. ir t.t.). Vėliau kiekvienam informaciniam vienetui priskiriamas apibendrinimas (etiketė).

  • Viešasis administravimas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 37 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5037 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rolvika
  • Darbo vadovo ir studento bendradarbiavimas rašant magistro darbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo vadovo ir studento bendradarbiavimas rašant magistro darbą . (2013 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-vadovo-ir-studento-bendradarbiavimas-rasant-magistro-darba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:33
×