Darbo vertinimas ir skatinimas pinigais


Darbo vertinimas ir skatinimas pinigais. Įvadas. Darbo vertinimas. Darbo vertinimo priežastys. Darbo vertinimo vengimas. Darbo vertinimo rūšys. Darbo įvertinimo būdai. Darbo vertintojai. Darbo skatinimas pinigais. Darbuotojų veiklos skatinimas pinigais. Darbo užmokesčio sistemos. Pinigai - laikina motyvacijos priemonė. Išvados. Naudota literatūra.

Kiekvienas vadovas siekdamas didžiausios naudos savo organizacijai turi mokėti teisingai įvertinti darbuotojų darbą, nes tokiu būdu yra galima išsiaiškinti, kur daromos klaidos. Darbo vertinimas yra vertingas ir kiekvienam darbuotojui, kad būtų galima išsiaiškinti savo privalumus ir trūkumus.

Be darbo vertinimo, siekiant naudos įmonei, vadovai taip pat turi skatinti savo pavaldinius. Vienas iš skatinimo būdų yra piniginis. Nors šis būdas ne visada padeda teisingai motyvuoti darbuotojus, bet yra vienas iš efektyviausių darbuotojo motyvavivmo priemonių.

Visų pirma šiame darbe siekiama išanalizuoti, kaip turi būti vertinamas darbas, kas tai turi daryti ir kiek bei kokios naudos tai duoda. Antra yra analizuojamas pavaldinių darbo skatinimas pinigais, bandoma išsiaiškinti, kokį poveikį tai daro darbuotojui.

Darbo tikslas – susipažinti su darbo vertinimo ir skatinimo pinigais poveikiu ir nauda vadovui ir darbuotojui.

Darbo uždaviniai:

1. Darbe siekiama išanalizuoti:

1.1. kaip turi būti vertinamas darbas;

1.2. kas turi vertinti;

1.3. kiek bei kokios naudos duoda darbo vertinimas.

2. Darbe siekiama išanalizuoti:

2.1. kokį poveikį darbo skatinimas pinigais daro darbuotojui;

2.2. kokį poveikį darbo skatinimas pinigais daro organizacijai;

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (2066 žodžiai)
  • Erika
  • Darbo vertinimas ir skatinimas pinigais
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo vertinimas ir skatinimas pinigais. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-vertinimas-ir-skatinimas-pinigais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 21:10
×