Darbo vietų apšvietimo pagrindiniai reikalavimai skaidrės


Utenos kolegijos. verslo ir technologijų fakulteto. Patalpos apšvietimas yra vienas reikšmingiausių veiksnių. Darbo vietos apšvietimas priklauso nuo darbo pobūdžio - kuo tikslesnis darbas. Apšvietimų rūšys. Natūralus apšvietimas Šoninis natūralus. Bendras dirbtinis apšvietimas turi būti įrengtas visose darbo patalpose taip pat lauko zonose. Kiekvienam darbo zonos, darbų ar veiklos tipui pateiktos trys dirbtinės apšvietos ribinės vertės. Matomumas daug priklauso. Darbingumą mažina kaip maža taip ir per didelė apšvieta. Vadovaujantis Lietuvos hn 322004 kompiuterizuotai darbo vietai pateikiami tokie apšvietos reikalavimai. Patalpoje turi būti pakankama natūrali ir dirbtinė apšvieta. Svarbu parinkti kompiuteriui tinkamą vietą. Apšvieta turi būti. Darbo paviršių ne mažesnė kaip 300 lx ir ne didesnė kaip 500 lx. Skaisčio santykis tarp darbo vietos (stalo) ir kitų patalpos elementų (lubų. Naudota literatūra.

Utenos kolegijosverslo ir technologijų fakultetoturizmo ir viešbučių administravimo katedrosturizmo ir viešbučių administravimo studijų programadarbo vietų apšvietimo pagrindiniai reikalavimai.

Natūralus apšvietimas Šoninis natūralus apšvietimas Viršutinis natūralus apšvietimas Kombinuotas natūralus apšvietimas Dirbtinis apšvietimas Bendras dirbtinis apšvietimas Vietinis dirbtinis apšvietimas Kombinuotas dirbtinis apšvietimas Mišrus apšvietimas Apšvieta.

Darbingumą mažina kaip maža taip ir per didelė apšvieta. Tinkamai įrengta darbo vietos apšvieta, vienas iš pagrindinių darbo vietos ergonomikos parametrų.

  • Sauga Skaidrės
  • MS PowerPoint 701 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (772 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Darbo vietų apšvietimo pagrindiniai reikalavimai skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo vietų apšvietimo pagrindiniai reikalavimai skaidrės. (2015 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-vietu-apsvietimo-pagrindiniai-reikalavimai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:45
×