Darbo vietų ir priemonių reikalavimai


Įvadas. Darbo vietų ir jų įrengimo bendrieji reikalavimai. Apšvietimas. Apšvieta turi būti. Patalpų apdaila. Įmonės buities, sanitarinės ir higienos patalpos. Darbo priemonių reikalavimai. Darbuotojų apsauga nuo pavojingų cheminių medžiagų ir preparatų bei biologinių medžiagų poveikio. Saugos ir sveikatos reikalavimai darbo vietoje. Saugos ir sveikatos privalomi minimalūs reikalavimai steigiamoms darbovietėms. Saugos ir sveikatos privalomi minimalūs reikalavimai esamoms darbovietėms. Išvados. Literaūra.

Darbuotojų sauga ir sveikata – tai visos darbuotojo darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe išsaugoti skirtos prevencinės priemonės, kurios naudojamos ar planuojamos visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo profesinės rizikos arba ji būtų kiek įmanomą sumažinti (259 straipsnis. Darbuotojų sauga ir sveikata). Įrengiant naują darbo vietą arba modernizuojant seną svarbu teisingai įvertinti ergonominius reikalavimus.

Darbo tikslas – Išnagrinėti darbo vietų ir priemonių reikalavimus.

Darbo objektas – Darbo vietų ir priemonių reikalavimai.

Darbo uždaviniai:

1.Išsiaiškinti darbo vietų ir jų įrengimo bendruosius reikalavimus;

2.Išanalizuoti darbo priemonių reikalavimus;

3.Aptarti saugos ir sveikatos reikalavimus darbo vietoje.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 36 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4637 žodžiai)
  • Morta
  • Darbo vietų ir priemonių reikalavimai
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo vietų ir priemonių reikalavimai. (2014 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-vietu-ir-priemoniu-reikalavimai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:52
×