Darbų mechanizavimas referatas


Žemės ūkio darbų mechanizavimas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Presuoto šieno į ryšulius paruošimo technologija. Technologinė operacija Mašinos pavyzdys foto. Ha cukrinių runkelių. Tręšimo mašina. Pakabinamas purkštuvas. Tarpueilių freza. Šakniavaisių perkrovimo priekaba. Hektarų bulvių. Lenkiškas bulvių kombainas. Bunkeris - Grimme Multi Trailer. Informacijos šaltiniai. Internetiniai informacijos šaltiniai.


Tinkamiausias derliaus dorojimo mašinų ir technologijų parinkimas yra viena iš svarbiausių sudėtinių saugaus ir sveiko maisto gamyba, kuriant pilnavertę gyvenimo aplinką, dalių. Taikant pažangiausias žolinių pašarų, bulvių, cukrinių runkelių derliaus nuėmimo technologijas, siekiama ne tik ekonomių tikslų, bet ir ekonominių reikalavimų užtikrinimas. Technologiniu požiūriu tai reiškia mechaninio ir cheminio nuimamiems augalams ribojimą, su kuo mažiausiomis energetinėmis sąnaudomis. Atsižvelgiant į ekonominius ir ekologinius veiksnius žemės ūkio gamintojai siūlo didelę derliaus dorojimo mašinų įvairovę, nuolat tobulindami jų konstrukcijas, kurios leidžia kuo kokybiškiau nuimti augalų derlių su kuo mažesnėmis energetinėmis sąnaudomis.

2. Išanalizuoti javų nuėmimo technologijas, kombainų konstrukcijos bei darbinių parametrų tobulinimo inovacijas.

Šiems darbams atlikti rinksimės traktorių CASE MXU 115, galia 85 – 116 AG, ilgis – 4532 mm., aukštis – 2920 mm., plotis – 1913 mm.

Vartytuvas  HIT 540 N. Šis varytuvas paskirsto žolę tolygiai, kad ši galėtų palankioms oro sąlygoms geriau ir kokybiškiau džiūti.

Reikia tinkamai parinkti specialiam darbui tinkamą mašiną, žinoti pačio darbo eiliškumą. Kad ir presuoto šieno į ryšulius paruošimo technologija būtų tokia, pirmiausia mes nupjausime žolę, po to ją vartysime, kad ji greičiau išdžiūtų, toliau sausą šieną sugrėbsime į barus ir paruošime presavimui į ryšulius, ir kitas darbas būtų supresuotą šieną parvežti į daržinę. Tokia būtų presuoto šieno į ryšulius paruošimas.

Kultivatorius -Laumetris KLL - 5,0. Mašinos tipas pakabinamas, darbinis plotis 5,06 m., noragėlių skaičius 45 vnt., įdirbimo gylis iki 12 cm., ilgis 2,30 m., plotis 5,06 m., aukštis 1,17 m., reikalinga galia 120 AG. /

  • Žemės ūkis Referatas
  • Microsoft Word 1788 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1572 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Darbų mechanizavimas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbų mechanizavimas referatas. (2016 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-mechanizavimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:26
×