Darbų sauga dirbant su krovininiais įrenginiais, vykdant darbus už borto ir aukštyje, nuleidžiant valtis


Darbų sauga dirbant su krovininiais įrenginiais. Darbų sauga vykdant krovos darbus. Darbų sauga vykdant darbus už borto ir aukštyje. Darbų sauga naudojant katerius ir valtis.

Pakelti ir nuleisti krovinines strėles turi kvalifikuoti jūreiviai vadovaujant kapitono padėjėjui ar bocmanui.Krovininiuose įrenginiuose naudojami lynai privalo atitikti krovininiams įrenginiams laivų klasifikacinės bendrovės keliamus reikalavimus. Vykdant pakrovimo ir iškrovimo darbus įgulos jėgomis, turi būti paskirtas krovimo darbų vadovas. keliamųjų įrenginių ir mechanizmų techninę būklę turi patikrinti asmuo, kurio žinioje jie yra, ir įsitikinti jų tvarkingumu ir paruošimu darbui. Nuleisti ar pakelti katerius ir valtis galima tik kapitonui leidus ir tiesiogiai vadovaujant budinčiajam kapitono padėjėjui.Už darbų vykdymą aukštyje (aukščiau kaip 3 m nuo denio ar pakloto paviršiaus) ir už borto atsakingas yra vyriausiasis mechanikas (jei darbai vykdomi pagal jėgainės tarnybos pavaldumą) arba kapitono padėjėjas (jeigu darbai vykdomi pagal denio tarnybos pavaldumą). Be šių asmenų leidimo darbai aukštai esančiose vietose ar darbai už borto draudžiami.

Apie darbų aukštyje ar už borto pradžią turi būti informuotas budintysis kapitono padėjėjas (budintysis mechanikas).

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (5489 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mindaugas
  • Darbų sauga dirbant su krovininiais įrenginiais, vykdant darbus už borto ir aukštyje, nuleidžiant valtis
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbų sauga dirbant su krovininiais įrenginiais, vykdant darbus už borto ir aukštyje, nuleidžiant valtis. (2013 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-sauga-dirbant-su-krovininiais-irenginiais-vykdant-darbus-uz-borto-ir-aukstyje-nuleidziant-valtis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 10:39
×