Darbų sauga įmonėje


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės vidaus tvarkos taisyklės. Profesinės rizikos vertinimas. Darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija. Profesinės rizikos nustatymo kortelė. Profesinės rizikos vertinimas parenkant asmenines apsaugines priemones. Darbuotojams išduodamų asmeninių apsaugos priemonių sąrašas. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų registravimo žurnalas. Nelaimingo atsitikimo tyrimas. Nukentėjusiojo paaiškinimas. Įsakymas dėl komisijos sudarymo. Pranešimas apie nelaimingą atsitikimą. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados ir pasiūlymai. Informaciniai šaltiniai.

Darbuotojų sauga ir sveikata yra svarbi visoms įmonėms, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio. Darbuotojų saugos ir sveikatos problema aktuali, nes, pažeidžiant pagrindus, žmonėms dažnai padaroma žala sveikatai, kartais sukeliamas pavojus gyvybei. Teisiniu požiūriu įvertinti darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pažeidimus yra nelengva, nes ir darbdavys, ir darbuotojas konfliktinę situaciją stengiasi interpretuoti savo naudai. Įmonės vadovai privalo sudaryti, darbuotojams saugias ir nekenksmingas darbo sąlygas, aprūpinti juos asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis, parengti instrukcijas bei instruktuoti darbuotojus. Darbuotojai privalo atsakingai dirbti savo darbą laikydamiesi darbo saugos instrukcijų.

Darbo tikslas:

Organizuoti saugų darbą, bei ištirti nelaimingą atsitikimą uždarojoje akcinėje bendrovėje„Saulės namai“.

Uždaviniai:

1.Įvertinti UAB „Saulės“ profesinę riziką;

2.Parengti kambarinės saugos ir sveikatos instrukciją;

3.Pravesti įvadinį ir darbo vietos instruktažą;

4.Išduoti asmenines apsaugos priemones;

5.Ištirti nelaimingą atsitikimą.

  • Sauga Kursinis darbas
  • Microsoft Word 140 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (4039 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kotryna
  • Darbų sauga įmonėje
    10 - 4 balsai (-ų)
Darbų sauga įmonėje. (2014 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-sauga-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:06
×