Darbų sauga namų darbas


Civilines saugos plėtros programa ir tarptautinis bendradarbiavimas. Civilines saugos plėtros programa. Darbu saugos namu darbai. Radiofikacijos sistemos. Nauja literatura darbu saugai. Darbu saugos apsaugos priemones referatas. Darbu sauga autoservise. Darbu saugos namu darbas. Gyventoju perspejimo ir informavimo sistemos referatas. Diplominio darbo darbu sauga.

Civilinės saugos plėtros programa ir tarptautinis bendradarbiavimas. Gaisrai, jų priežąstys ir profilaktika. Elektrosauga. Literatūra.

Civilinės saugos parengtis – viena pagrindinių valstybės funkcijų, apimanti valstybės institucijų, savivaldos vykdomųjų institucijų, visų ūkio subjektų bei gyventojų pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir veiksmus joms susidarius, visų valstybės išteklių panaudojimą šalies ūkio gyvybingumui palaikyti, gyventojams išgyventi, turtui ir aplinkai nuo ekstremalios situacijos poveikio apsaugoti, aktyviai šiuose procesuose dalyvaujant piliečiams. Civilinės saugos parengtis kartu yra valstybės valdymo institucijų, specialiųjų pajėgų veiksmų ir priemonių visuma, prioritetinė valstybės veiklos sritis, užtikrinanti, kad organizuotai, kryptingai ir tikslingai būtų naudojamos pajėgos ir ištekliai, efektyviai likviduojami ekstremalių situacijų padariniai ir sprendžiamos karo laikotarpio užduotys. Vienas iš pagrindinių civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos uždavinių yra laiku perspėti valdymo grandis ir gyventojus apie gresiantį pavojų ir informuoti, kaip elgtis ekstremalios situacijos paveiktoje teritorijoje.

Dabartiniu metu gyventojams bei valdymo grandims perspėti ir informuoti naudojama perspėjimo sistema p–160, kuria visoje šalyje arba atskiruose rajonuose galima įjungti centralizuoto valdymo elektros sirenas bei perjungti laidinės radiofikacijos mazgus ir per radijo taškus informuoti gyventojus.

Ši perspėjimo ir informavimo sistema dirba analoginiais tarpmiestiniais kanalais. Šalies ryšių sistemos analoginiai tarpmiestiniai tinklai keičiami į skaitmeninius, todėl dabar turima gyventojų ir valdymo grandžių perspėjimo ir informavimo sistema nebeveiks.

Įvertinus užsienio valstybių informavimo sistemų organizacinę ir techninę dalis, lietuvos administracinį paskirstymą, komunalinių tinklų pertvarkymo tendenciją ir techninius rodiklius, planuojama sukurti naują gyventojų ir valdymo grandžių perspėjimo ir informavimo sistemą.

  • Sauga Namų darbas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (2711 žodžiai)
  • Lina
  • Darbų sauga namų darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbų sauga namų darbas. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-sauga-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:56
×