Darbų saugos ir sveikatos organizavimas projektas


Įvadas. Įmonės pristatymas. Darbų saugos ir sveikatos organizavimas Uab „ūkis“. Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas: Kiekvienas darbuotojas turi teisę į saugias ir sveikas darbo sąlygas, kurias užtikrina Lietuvos Respublikos įstatymai. Visos priemonės, kurios yra paminėtos šiuose įstatymuose apsaugo darbuotojus nuo profesinės rizikos arba ją mažina. Įmonės, norėdamos užtikrinti geresnes darbo sąlygas remiasi Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymais. Kuria darbingą aplinką, aprūpina savo kolektyvą reikalingomis bei apsauginėmis darbo priemonėmis.

Darbo tikslas – organizuoti saugų darbą UAB ,,Ūkis“ įmonėje.

UAB „Ūkis“ įkurta 2006 metų liepos 12 dieną. Užregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje Vilniaus skyriuje. Įmonės kodas 954372189.

Adresas:Šalčininkų r., Šalčininkėlių k., Vilniaus g. 12, LT – 17268.

Įmonėje dirba 65 darbuotojai. Pasirinkto padalinio vadovas – Valdemaras Valentinovičius. Darbų saugai organizuoti įmonėje yra įgaliotas direktoriaus įsakymu Nr. 3 vadybininkas, darbų saugos ir sveikatos specialistas Ginataras Meška. Nelaimingus atsitikimus įmonėje tiria direktoriaus įsakymu sudaryta komisija:

Darbdavio atstovas saugai ir sveikatai – vadybininkas, darbo saugos ir sveikatos specialistas Ginataras Meška.

Darbuotojo atstovas saugai ir sveikatai –mišrių kultūrųaugintojaŽivilė Katliorienė.

Darbuotojai, pavėlavę į darbą daugiau kaip 15 minučių gauna pastabą. Po 2 pastabų darbuotojas gauna papeikimą ir kitąsyk yra atleidžiamas iš darbo.

Į darbą darbuotojas atvyksta būdamas blaivus.

Darbo vieta gali būti pakeista gavus padalinio vadovo nurodymą.

Darbuotojas apmoka sąmoningai padarytą žalą.

Rūkyti darbo vietoje griežtai draudžiama. Tam yra skirtos vietos, pažymėtos atitinkamais ženklais.

Mišriųkultūrų augintoju gali dirbi asmuo, kuriam yra sukakę 18 metų ir privalo turėti dokumentą, tvirtinantį kvalifikaciją, medicininę knygelę su sveikatos patikrinimo pažyma.

  • Sauga Projektas
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (1444 žodžiai)
  • Viktorija
  • Darbų saugos ir sveikatos organizavimas projektas
    10 - 5 balsai (-ų)
Darbų saugos ir sveikatos organizavimas projektas. (2016 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-saugos-ir-sveikatos-organizavimas-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 06:59
×