Darbų saugos ir sveikatos organizavimas UAB ,,Statybos“


Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės vidaus tvarkos taisyklės. Dizainerio pareiginiai nuostatai. Darbo laikas. Darbo grafikas. Darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Profesinės rizikos nustatymo kortelė. Instruktavimo tvarka. Centrinio padalinio instruktavimų registracijos žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsaugos priemonių apskaitos kortelė. Dėl nelaimingo įvykio darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra.


Darbo saugos aktualumas. Darbo sauga yra svarbi ir aktuali visose įstaigose, nes darbo vietose dažnai nutinka nelaimingi atsitikimai, kurie nėra naudingi nei įstaigai, nei pačiam darbuotojui. Todėl visur yra reikalingos darbo saugos ir sveikatos taisyklės. Nesvarbu koks yra įmonės dydis ar kiti dalykai, šios taisyklės privalomos. Įstaiga turi jas parengti bei instruktuoti darbuotojus tam, kad darbuotojo saugai ir sveikatai nekiltų pavojaus.

3. Darbų saugos sveikatos specialistu (DSSS) direktoriaus įsakymu paskirta sekretorė – Loreta Bertašiūtė. Paskirtas asmuo privalo atstovauti darbdavio interesams. Asmuo yra atestuotas, turintis įgaliojantį pažymėjimą.

Darbo diena trunka 8 valandas dienos metu, o kai darbuotojas dirba nakį, darbo diena trunka 7 valandas.

Pietų pertraukos į darbo laiką nėra įskaičiuojamos

Sargai darbo pamainą pradeda nuo 8 val.

Darbuotojai turi laikytis darbo saugos ir sveikatos reikalavimų

Prieš pradedant darbą patikrinti reikalingus darbui įrenginius, ar tvarkingi prie jų prijungti srovės šaltinio laidai.

Pastebėjus kompiuterių ar kitų darbui reikalingų įrenginių defektus privalo pranešti savo darbo vadovui ir nepradėti darbo, kol jie nebus pašalinti.

Privalo gebėti išsirinkti įrangas, reikalingas efektyviam darbui.

Atlikti pradinius matavimus prieš perkant reikalingas medžiagas sienų dažymui.

Patikrinti medžiagų ir kokybę ir jų kiekį.

Baigęs darbą, dizaineris privalo sutvarkyti darbo vietą, įrankius ir mechanizmus padėti į jų saugojimo vietą.

Darbo vietai skiriama 15 m2 darbo patalpos ploto ir 40 m2 erdvės.

Darbo laikas neviršija 40 val. per savaitė.

Darbuotojai instruktuojami pagal darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija.

2015 metų birželio 18 dieną 12 val. apžiūrinėjau naują pastatą , kur atsitiko nelaimingas įvykis. Ėjau link stalo, kur buvo padėti visi mano brėžiniai, užkliuvau už kėdės ir pargriuvau. Pajutau stiprų dešinės kojos skausmą, todėl negalėjau dirbti ir kreipiausi į padalinio vadovą Mantą Stoškų, kuris iškvietė greitąją pagalbą. Medikams atvykus buvau nugabenta į Vilniaus Santariškių Ligoninę, kurioje man buvo suteikta pirmoji medicinos pagalba bei išrašytas nedarbingumo pažymėjimas.

2015 metų birželio 18 dieną 12 val. 15min. dirbau savo kabinete, kai Gintaras Jakimonis įėjęs kreipėsi pagalbos, nes įvyko nelaimingas atsitikimas. Jam buvo sužeista dešinė koja, iškviečiau greitąją pagalbą. Medikams atvykus darbuotojas buvo nugabentas į Vilniaus Santariškių Ligoninę.

Interjero dizaino diplomas išduotas Dizaino kolegijoje 2009 m. birželio 12 d. Nr. PV-194955.

Tyrimo metu nustatyta, kad darbuotojas neavėjo darbui skirtų batų, avėjo batus su slidžiu padu. Darbuotojas pažeidė 2010 metų 3 punktą patvirtintą direktoriaus Gerdos Sadauskaitės.

Pažeista dizainerių saugos ir sveikatos instrukcija Nr. 1 Dizaineris privalo avėti patogią avalynę ( specialius batus).

UAB “STATYBOS” stato naujus pastatus. Įmonės vadovė Gerda Sadauskaitė. Įmonės adresas Šaltkalvių g. 14, Vilnius.UAB „STATYBOS“ dirba 60 darbuotojų.

Darbo tvarkos taisyklės patvirtintos direktorės Gerdos Sadauskaitės 2010 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. P-45.

2015 metų birželio mėnesio darbo laiko grafikas patvirtintas direktoriaus Gerdos Sadauskaitės 2014 m. gegužės 15 d.

Darbuotojų instruktavimo tvarką parengė darbų saugos specialistė Loreta Bertašiūtė. Instruktavimo tvarka buvo patvirtinta direktorės Gerdos Sadauskaitės 2010 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. V-11.

  • Sauga Projektas
  • Microsoft Word 156 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (3148 žodžiai)
  • Kolegija
  • Austėja
  • Darbų saugos ir sveikatos organizavimas UAB ,,Statybos“
    10 - 9 balsai (-ų)
Darbų saugos ir sveikatos organizavimas UAB ,,Statybos“. (2016 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-saugos-ir-sveikatos-organizavimas-uab-statybos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 18:52
×