Darbų saugos organizavimas UAB „Muilinis“


Įvadas. Įmonės pristatymas. Pramoninių robotų operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija nr. Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registras. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimų registras. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimo darbo vietoje registras. Profesinės rizikos nustatymo kortelė. Dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Dėl nelaimingo įvykio darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Įvertinti pramoninių robotų operatoriaus darbo riziką ir aprūpinti darbuotoją asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis (AAP).

Parengti, patvirtinti ir užregistruoti pramoninių robotų operatoriaus saugos ir sveikatos instrukciją.

Uždaroji akcinė bendrovė „Muilinis“ yra įkurta 2007 m vasario 19 d. Įmonės ekonominė veikla – muilo ir ploviklių gamyba. Valstybinėje mokesčių inspekcijoje įmonė registruota 2007 metų vasario 21 dieną ir įmonei suteiktas kodas 245100172. Įmonėje dirba 36 darbuotojai.

Kiti darbuotojai: 4 vadybininkai, 1 rinkodaros specialistas, 6 pramoninių robotų operatoriai, 12 fasuotojų, 4 sandėlininkai, 2 vairuotojai.

1.1. ne jaunesnis kaip 24 metų, turintis inžinieriaus kvalifikaciją ir darbo šioje srityje patirties;

Pramoninių robotų operatoriui draudžiama ateiti į darbą neblaivioje būsenoje, darbo vietoje ir darbo metu vartoti visų rūšių gėrimus, valgyti bei rūkyti.

Valgyti ir gerti galima tik tam skirtoje darbovietės įrengtoje vietoje.

Pramoninių robotų operatoriui pažeidus instrukcijos reikalavimus, gali būti taikomos šios nuobaudos:

Pramoninių robotų operatoriaus darbo vietoje veiks kenksmingi veiksniai – apšvietimas, triukšmas, cheminės medžiagos. Fizinis poveikis – klausos sužalojimas dėl triukšmo, kvepavimo takų ir odos dirginimas dėl cheminių medžiagų poveikio.

Pramoninių robotų operatorius darbo metu turi dėvėti įmonės išduotas asmenines apsauginės ausines, asmeninų respiratorių, asmeninį apsauginį kombinezoną.

15.2. suteikti pirmąją medicininę pagalbą ir kreiptis į pagalbos punktą telefono numeriu 112. Esant reikalui, iškviesti greitąją medicininę pagalbą.

17.3. griežtai draudžiama gesinti gaisrą patiems. Galima gesinti tik pirminius gaisro kilimo požymius

Uždaroji akcinė bendrovė „MUILINIS“, įmonės kodas 245100172. Naugarduko g. 46, Vilnius. Tel. (8 5) 225 9973, el.p.: muilinis@gmail.com.,faks.: (8 5) 57 3456. Ekonominė veikla: muilo ir plovyklių gamyba.

2011 m. spalio 15 d. 14 val. 25 min. aš, Robertas Jonušis, dirbdamas vienoje patalpoje su cheminėmis medžiagomis nedėvėjau vadovo išduoto respiratoriaus, todėl smarkiai sudirginau savo kvėpavimo takus. Nedelsdamas pranešiau apie traumą atsakingiems asmenims , nes dėl sunkumo kvėpuojant negalėjau tęsti darbo. Įmonėje nedelsiant gavau pirmąją pagalbą, vėliau buvau nugabentas į Vilniaus Universitetinę ligoninę, kur man suteikė reikiamą medicininę pagalbą ir išdavė nedarbingumo pažymėjimą.

2011 m. spalio 15 d. 14 val. 25 min. pramoninių robotų operatorius, Robertas Jonušis, dirbo pagal savo darbo grafiką patalpoje, kurioje yra sąlytis su cheminėmis medžiagomis ir tuo tarpu nedėvėjo jam išduoto respiratoriaus, todėl sudirgino savo kvėpavimo takus. Robertas Jonušis, dėl patirtos traumos negalėjo dirbti, todėl jam buvo suteikta pirmoji pagalba, o vėliau jis buvo išgabentas į Vilniaus Universitetinę ligoninę, ten jam suteikė reikiamą medicininę pagalbą ir išdavė nedarbingumo pažymėjimą.

2009 m. birželio 15d d. pramoninių robotų operatorius, Robertas Jonušis, dirbo savo darbo grafike nustatytoje darbo vietoje be respiratoriaus ir taip sudirgino savo kvėpavimo takus. Įmonėje buvo suteikta pirmoji medicininė pagalba ir išgabentas i Vilniaus universitetinę ligoninę, kur buvo suteikta pagalba ir išduotas nedarbingumo pažymėjimas. Nustatyta diagnozė – kvėpavimo takų sudirginimas.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3287 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arnoldas
  • Darbų saugos organizavimas UAB „Muilinis“
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbų saugos organizavimas UAB „Muilinis“. (2019 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-saugos-organizavimas-uab-muilinis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 16:29
×