Darbų saugos organizavimas


Darbu saugos tema kursiniui. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje referatas. Darbu saugos temos aktualumas. Referatai del darbo saugos. Darbu saugos organizavimas statybose. Darbo ir civiline sauga aktualumas. Darbu saugos reikalavimai+kepejams. Pazyma apie traumos sunkuma užpildytas. Referatai+civilinės+saugos+tema. Darbo saugos priemonių išdavimas.

Įvadas. Įmonės pristatymas. Kepėjo darbų saugos ir sveiktos instrukcija. Įmonės (padalinio) darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Kepėjo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra.

Visose įmonėse ir įstaigose yra svarbios darbuotojų saugos ir sveikatos taisyklės. Taisyklės skirtos saugoti darbuotojų sveikatą ir gyvybę nuo nelaimingų atsitikimų ir darbe esančių profesinių rizikos veiksnių. Įmonėje privalo būti darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai, kurie rengia ir planuoja darbų saugos ir sveikatos taisykles.

Temos aktualumas:

Visos įmonės ir įstaigos privalo užtikrinti saugų darbą, nes visuomet gali įvykti nelaimingų atsitikimų ne tik pačiame darbe, bet ir už jo ribų. Tai gali įvykti bet kurioje įmonėje. Todėl įmonė privalo parengti darbų saugos ir sveikatos taisykles bei užtikrinti geras darbo sąlygas, kad nenukentėtų darbuotojų sveikata ir gyvybė. Tai turi būti itin svarbu toms įmonėms, kuriose dirbama su pavojingais įrenginiais.

Darbo tikslas:

1.Organizuoti saugų darbą įmonėje UAB „Šokoladinis rojus“.

Uždaviniai:

1.Parengti, patvirtinti ir užregistruoti darbuotojo saugos ir sveikatos instrukciją;

2.Pravesti pasirinktam darbuotojui įvadinį ir darbo vietos instruktažą;

3.Išduoti asmenines darbo saugos priemones;

4.Ištirti nelaimingą atsitikimą darbe, užpildyti reikalingus dokumentus susijusius su nelaimingu atsitikimu.

  • Microsoft Word 86 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (3377 žodžiai)
  • Kolegija
  • Beata
  • Darbų saugos organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbų saugos organizavimas. (2012 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-saugos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:50
×