Darbuotojo pasitenkinimo darbu didinimo planas


Įžanga. Dėstymas. Darbo pasitenkinimas ir motyvavimas. Pasitenkinimas darbu. Pasirinkto darbuotojo pasitenkinimo darbu apibendrinimas. Informacija apie pasirinktą įmonę. Pasitenkinimo darbu didinimo priemonės taikomos UAB „Lidl“. Ar taikomomis priemonėmis jūsų pasirinktas darbuotojas patenkintas? Kuriomis jis yra patenkintas ir kuriomis- nepatenkintas? Kokių mokslinėje literatūroje siūlomų priemonių šis darbuotojas pageidautų (ar jo pageidavimai sutampa su įmonėje taikomomis priemonėmis)? Išvados. Literatūra.


UAB „Lidl“ persnoalo skyriaus vadovas daug dėmesio skiria naujų darbuotojų paieškai, tačiau ypatingą dėmesį rodo ir esamiems, norint užtikri kuo mažesnę darbuotojų rotaciją bei norima įtvirtinti įmonėje darbuotojų lojalumą. Priimant naują darbuotoją yra atsižvelgiama į charakterios savybes, kaip asmuo geba bendrauti, taip pat įvertina gebėjimą greitai mąstyti ir svarbiausia- norą dirbti. Įmonėje norima sukurti gerą ir draugišką bendravima kolektyve, kad darbinėje aplinkoje būtų patiriama kuo mažiau streso, spaudimo, taip yra siekiama didinti darbuotojų pasitenkinimo darbu lygį.

Įmonė ne tik siekia užtikrinti jaukią darbo atmosfera, o ir motyvuoja darbuotojus siūlydami karjeros galimybes. Didėjant darbo patirčiai, gebėjimams atlikti įvairias užduotis, taip pat didėja ir galimybė pakilti pareigose. Apklaustasis dalyvis, per nepilnus darbo metus, pakilo iš pardavėjo pareigų iki parduotuvės vadovo padėjėjo.

UAB „Lidl“ užtikrina visas su darbu susijusias garantijas ir sąlygas: darbo drabužiai, tvarkingą darbo aplinką. Darbuotojų kvalifikacija yra nuolat keliama ir tobulinama, siunčiami į įvairius mokymus, kurie užtikrintų darbuotojų kvalifikacijos tobulėjimą.

5. Ar taikomomis priemonėmis jūsų pasirinktas darbuotojas patenkintas? Kuriomis jis yra patenkintas ir kuriomis- nepatenkintas?

Apklaustasis darbuotojas patenkintas darbo atmosfera, kolektyvu, lanksčiu darbo grafiku, vis dar galimomis karjeros galimybėmis bei suteiktomis darbo sąlygomis. Nepatenkintas, nors ir lanksčiu, tačiau daug laiko atimančiu darbo grafiku, kuris nėra proporcingas mokamam atlyginimui.

6. Kokių mokslinėje literatūroje siūlomų priemonių šis darbuotojas pageidautų (ar jo pageidavimai sutampa su įmonėje taikomomis priemonėmis)?

Darbuotojas reikalauja lygiaverčio darbo užmokeščio, kuris atitiktų darbe praleistą laiką ir jame atliktas užduotis. Į tai darbdavys galėtų žvelgti kaip į puikią investiciją kuri garantuotų lojalų darbuotoją, kuris ir toliau neštų pelną įmonei. Taip pat, darbdavys atsižvelgdamas į darbuotojo pageidavimą, parodytų, jog įmonei svarbūs ištikimi, darbu patenkinti darbuotojai, jog įmonė vertina ir stengiasi kurti palankias darbo sąlygas.

Prekybos sektoriuje atlikta apklausa atskleidė ryšį tarp pasitenkinimo darbu ir motyvacijos. Apklausos duomenys rodo, kad tarp pasitenkinimo darbu ir mokamo atlygio yra tiesioginis ryšys.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2347 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilmantas
  • Darbuotojo pasitenkinimo darbu didinimo planas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Darbuotojo pasitenkinimo darbu didinimo planas. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotojo-pasitenkinimo-darbu-didinimo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 02 d. 02:05
×
147 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo