Darbuotojų atleidimas iš darbo, kai nėra darbuotojo kaltės


Atleidimas is darbo darbdavio iniciatyva kursinis. Atleidimas iš darbo referatas. Darbuotoju atleidimas is darbo referatas. Referatas atleidimas iš darbo. Santuokos nutraukimas dėl sutuoktinio kaltės skaidres. Darbuotojų atleidimas iš darbo kursiniai. Atleidimas iš darbo kursinis. Darbuotoju atleidimas skaidres. Darbuotojo atleidimas is darbo kai nera darbuotojo kaltes referatas. Atleidimas iš darbo referatai.

Įvadas. Atleidimo priežastys. Garantijos ir pirmenybės likti darbe kai yra mažinamas darbuotojų skaičius. Atsiskaitymo budai nutraukus darbo sutartį. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas - manau, kad šis atleidimo pagrindas, kada nėra darbuotojo kaltės, yra gana populiarus, kadangi iš esmės jis pakeitė senajame darbo sutarties įstatyme numatytus kai kuriuos darbo sutarties nutraukimo darbdavio iniciatyva pagrindus bei tam tikra prasme pakeitė darbo sutarties nutraukimą darbdavio valia.

Objektas – darbuotojų atleidimas iš darbo.

Tikslas – Išsianalizuoti darbuotojų atleidimą iš darbo kada nera darbuotojo kaltės.

Uždaviniai:

1.Išnagrinėti, kodėl darbuotojai yra atleidžiami iš darbo, kai nėra jų kaltės.

2.Nusakyti kokios yra taikomos išimtys ar pirmenybės likti darbe, kai mažinamas darbuotojų skaičius.

3.Nustatyti kokie atsiskaitymo būdai yra taikomi nutraukus darbo sutartį.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (2055 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Darbuotojų atleidimas iš darbo, kai nėra darbuotojo kaltės
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbuotojų atleidimas iš darbo, kai nėra darbuotojo kaltės. (2012 m. Spalio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-atleidimas-is-darbo-kai-nera-darbuotojo-kaltes.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 19:59
×