Darbuotojų atranka ir adaptacija


Įvadas. Personalo atranka ir adaptacija teoriniu aspektu. Personalo telkimas, adaptacijos sąvokos, jų esmė. Darbuotojų telkimas ir atranka. Darbuotojų vertinimas atrankos metu. Personalo adaptacija ir ugdymas adaptacijos metu. Motyvacija ir poveikio priemonės adaptacijos metu. Literatūros analizės apibendrinimas. Darbuotojų atranka ir adaptacija uab„kg constructions“. UAB„KG constructions“ apibūdinimas ir faktinė situacijos analizė nagrinėjama tema. Tyrimo organizavimas. Darbuotojų atranka ir anketinės apklausos rezultatų analizė. Darbuotojų adaptacija. Išvados ir siūlymai.

Tema: UAB „KG construction“ darbuotojų atranka ir adaptacija.

Problema: UAB„KG constructions“ vadovai neišnaudoja visų darbuotojų atrankos ir adaptacijos proceso organizavimo galimybių kad pasiekti geresnių įmonės veiklos rezultatų.

Darbo tikslas: Išanalizuoti įmonės darbuotojų atranką ir adaptaciją, nustatyti šio proceso organizavimo trūkumus ir pateikti siūlymų, ką reiktų tobulinti, kad įmonės darbuotojų atranka ir adaptacija būtų lengvesnė ir naudingesnė įmonei.

Darbo uždavinai:

1. Išnalizuoti mokslinę literatūrą darbe nagrinėjama tema.

2. Išanalizuoti UAB„KG constructions“ darbuotojų atranką ir adaptaciją ir nustatyti šio proceso organizavimo trūkumus.

3. Pateikti išvadas ir siūlymus: ką reiktų tobulinti, kad įmonės darbuotojų atranka ir adaptacija būtų lengvesnė ir naudingesnė įmonei.

Tyrimo objektas: UAB „KG construction“ darbuotojai bei jų atrankos ir adaptacijos procesas.

Tyrimo metodai: literatūros analizė, UAB „KG construction“ duomenų analizė, stebėjimas, anketinė apklausa.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 90 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (7243 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lukas
  • Darbuotojų atranka ir adaptacija
    10 - 4 balsai (-ų)
Darbuotojų atranka ir adaptacija. (2014 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-atranka-ir-adaptacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 05:36
×