Darbuotojų dalyvavimo kokybės gerinimo procese „x“ įmonės įvertinimas


Įvadas. Kokybės vadybos sistemos ir darbuotojų vaidmuo įmonėse. Kokybės samprata. Kokybės vadybos samprata. Kokybės vadybos sistemos samprata. Darbuotojo kaip lyderio samprata. Kokybės vadybos sistemos diegimo etapai ir darbuotojų vaidmuo juose. Aukščiausios vadovybės sprendimas įdiegti kokybės vadybos sistemą. Kokybės vadybos sistemos diegimo koordinacinės grupės sudarymas. Kokybės politikos, tikslų ir reikalavimų sistemai sudarymas. Darbuotojų įtraukimas, kokybės vadybos principų propagavimas ir mokymas. Organizacijos vadybos sistemos tyrimas, procesų identifikavimas ir dokumentacija. Sistemos įgyvendinimas, kontrolė (atliekamas vidaus auditas ir koregavimo veiksmai, vykdoma vadovybinė analizė) ir tobulinimas. Darbuotojų dalyvavimo kokybės gerinimo procese įvertinimas uab „x“. Įmonės „x“ charakteristika. Požiūrio į darbo kokybės gerinimą anketa. Darbuotojų anketinės apklausos rezultatai ir jų apibendrinima. Išvados. Literatūra.

Taigi, įmonės, kurios nori išlikti konkurencingoje aplinkoje, turi atsižvelgti į vartotojus ir siekti kokybės. Kad kokybė būtų pasiekta, bei nuolat tobulinama atsižvelgiant į vartotojų matomus ir nujaučiamus lūkesčius, ji turi būti valdoma, bei turi turėti sistemą, padedančią organizacijai, jos darbuotojams kokybę valdyti, matuoti, kontroliuoti bei gerinti. Kokybės vadybos sistemos diegimas yra ilgas ir sunkus procesas, kuris reikalauja daug laiko, darbo bei pasiryžimo, kadangi, organizacija, priimdama sprendimą diegti kokybės vadybos sistemą, prisiima didelius įsipareigojimus ne tik esamam laikotarpiui, bet ir nuolatiniam darbui bei tobulėjimui ateityje. Kokybės vadybos sistema bus įdiegta tinkamai, t.y. mažiausiais piniginiais bei laiko kaštais, tik tuomet, kai jai bus tinkamai vadovaujama, o taip pat kokybės gerinimo procese turi dalyvauti visi organizacijos darbuotojai. Taigi, kokybės vadybos sistemos diegime dalyvauja visa organizacija – nuo jos vadovų iki darbuotojų.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 593 KB
  • 2013 m.
  • 55 puslapiai (12345 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Darbuotojų dalyvavimo kokybės gerinimo procese „x“ įmonės įvertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbuotojų dalyvavimo kokybės gerinimo procese „x“ įmonės įvertinimas. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-dalyvavimo-kokybes-gerinimo-procese-x-imones-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 17:00
×