Darbuotojų instruktavimas instruktažai


Instruktažų rūšys. Instruktazai ir ju rusys. Darbo instruktazai. Instruktažai jų rūšys. Instruktažai darbe. Instruktažo rūšys. Darbo instruktažus, jų rūšys. Darbuotoju instruktazai. Instruktazu rusys darbuotojams. Civiline sauga instruktavimo rusys.

Instruktažai, jų rūšys. Darbuotojų instruktavimas. Iš kokių etapų susideda higieninis darbo vietų ivertinimas. Pateikite civilinės saugos struktūra, funkcijas, uždavinius. Literatūros sąrašas.

Nustatyta, kad daugiausia (75%) nelaimingų atsitikimų darbe įvyksta dėl to, kad darbuotojai nežino saugaus darbo reikalavimų ir metodų, nepažįsta įrenginių kontrukcijų, nesusipažinę su technologiniais procesais, nežino, kaip organizuoti darbo vietą ir t.t. Kad darbuotojai galėtų sąmoningai laikytis saugumo technikos taisylių, visapusiškai įsigilinti į gamybos procesus, dirbti su įrenginiais, prietaisais ir įrankiais, reikia juos pirmiausia supažindinti su tomis taisyklėmis, su specifiniais reikalavimais, ir technologiniais bei kitais pasikeitimais darbo vietose.

Instruktažų būna įvadinių, pirminių darbo vietose, pakartotinių, neplaninių, nuolatinių. Visi instruktažai atliekami žodžiu.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 24 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1088 žodžiai)
  • Mykolas
  • Darbuotojų instruktavimas instruktažai
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų instruktavimas instruktažai. (2012 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-instruktavimas-instruktazai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:58
×