Darbuotojų kontrolė


Po vadovo mikroskopu. Rašto darbas. Naudoti šaltiniai.

Darbo vietoje praleidžiame nemažą dalį savo gyvenimo, todėl svarbu, kad darbo aplinka skatintų mus produktyviau dirbti. Ateidami į darbą siekiame realizuoti save ir ugdyti kūrybiškumą atliekant paskirtas užduotis. Tam turime patogiai ir nevaržomai jaustis savo darbo vietoje. Tačiau darnus verslas reikalauja iš darbuotojų ir vadovybės kontrolės ir drausmės. Kyla dilema kontroliuoti darbuotojus ar duoti daugiau laisvės? Kur baigiasi riba tarp darbo drausmės ir asmeninės erdvės?

    Kontrolė yra viena iš svarbiausių vadybos funkcijų. Jei ji yra taisyklingai naudojama tai gali atnešti naudos tiek organizacijos vadovybei tiek paprastiems darbuotojams. Ji užtikrina, kad įmonė laikytųsi užsibrėžtų tikslų, įgyvendintų savo planus laiku, kokybiškai aptarnautų klientus ir atsiskaitytų su tiekėjais. Atidus situacijos stebėjimas įmonėje leidžia įžvelgti net smulkias problemas ar nesklandumus. Kuo greičiau jie yra išnagrinėjami ir pataisomi, tuo mažesnė tikimybė, kad tai gali atnešti įmonei galinčių pakenkti pasekmių. Pagal kontrolės rezultatus vadovai mato ar užsibrėžti planai atitinka pasiektus rezultatus, kur pasiekta pažanga, o kur patirta nesėkmė.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (672 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Darbuotojų kontrolė
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Darbuotojų kontrolė. (2015 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-kontrole.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 18:01
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo