Darbuotojų mokymas ir kvalifikacija


Įvadas. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos samprata ir reikšmė. Požiūrių į kvalifikacijos tobulinimą apžvalga. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo metodai. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemų ypatumai. Lietuvos ir užsienio šalių viešojo sektoriaus personalo rengimo patirtis. Farmacijos specialistų profesinė kvalifikacija. Išvados. Literatūra.

Darbo tikslas. Apžvelgti darbuotojų mokymo bei kvalifikacijos tobulinimo sistemos ypatumus.

Darbo uždaviniai:

1. Apžvelgti darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos sampratą bei jų reikšmes.

2. Aptarti darbuotojų kvalifikacijos ir mokymo metodus.

3. Patyginti kitų šalių patirtį darbuotojų kvalifikacijos ir mokymų srityje.

4. Pristatyti farmacijos specialistų profesinės kvalifikacijos ypatumus.

Temos aktualumas. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą vyksta pokyčiai, kurie turi įtakos ir darbuotojų mokymui. Žmonės yra vienas iš svarbiausių kiekvienos organizacijos išteklių, tad svarbu juos tinkamai paruošti, gerinti jų kvalifikacinį pasirengimą, vadovai turi sugebėti darbuotojus motyvuoti ne tik darbui, bet ir tobulėjimui. Kiekvienas darbuotojas dirbdamas darbą nuolat turi rūpintis savo kvalifikacijos tobulinimu, kad išliktų kompetentingas bei konkurencingas, o taip pat gebėtų prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių išorinių sąlygų.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2014 m.
  • 24 puslapiai (5498 žodžiai)
  • Universitetas
  • Modesta
  • Darbuotojų mokymas ir kvalifikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbuotojų mokymas ir kvalifikacija. (2014 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-mokymas-ir-kvalifikacija.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 02 d. 09:03
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo