Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas UAB „Girteka“


Įvadas. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos samprata. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo metodai. Darbuotojų mokymui taikomi pagrindiniai metodai. Profesinio mokymo sistema. Kvalifikacijos tobulinimo strategijos. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemų ypatumai. Uždaroji akcinė bendrovė „Girteka logistics“. Karjera ir kvalifikacijos kėlimas Uab „Girteka logistics“. Uab „GIRTEKA LOGISTICS“ darbuotojų bendrųjų gebėjimų ugdymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo objektas – darbuotojų mokymas ir kvalifikacija UAB „Girteka Logistics“

Darbo tikslas – išanalizuoti darbuotojų mokymą ir kvalifikaciją UAB „Girteka Logistics“

Darbo uždaviniai:

4. Išanalizuoti karjeros galimybės bei darbuotojų kvalifikacijos bei mokymo ypatumus UAB „Girteka Logistics“

2.2 Profesinio mokymo sistema

2.3 Kvalifikacijos tobulinimo strategijos

Girteka įmonių grupėje šiuo metu dirba daugiau kaip 6.500 darbuotojų, iš jų – daugiau nei 650 aukštos kvalifikacijos transporto, sandėlio procesų, vadybos, informacinių technologijų ir kitų sričių specialistų. Visus darbuotojus sieja vienas bendras tikslas – tiekti aukščiausios kokybės logistikos ir transporto paslaugas bei kvalifikuotas konsultacijas visais klientui rūpimais klausimais. Įmonė pastoviai kelia sau tikslus siekti profesionalumo ir stengiasi tobulėti, taisyti savo klaidas ir puoselėti stiprybes. Nuolatos investuoti į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus. Priimdami į savo komandą jaunus, kartais darbo patirties transporto ir logistikos sektoriuje neturinčius žmones, suteikia jiems visas reikalingas sėkmingam darbui žinias, sudaro galimybes įgyti reikiamus praktinius įgūdžius, vystyti turimą potencialą ir siekti karjeros Girteka įmonių grupėje.

1. Lietuvos ir užsienio mokslininkų pateikiamos besimokančios organizacijos pabrėžia, kad vienas svarbiausių vadybos uždavinių - darbuotojų ugdymas, nes suaugusiųjų nuolatinio mokymosi plėtojimas yra svarbi progreso sąlyga tiek valstybės, tiek atskirų individų lygiais. Apibendrinus besimokančios organizacijos bruožus, galima pasakyti, kad visos tokios organizacijos veiklos yra traktuojamos kaip mokymosi procesas, bendradarbiavimas akcentuojamas kaip galimybė mokytis, kur ypač svarbus tampa darbas su informacija. Besimokanti organizacija pasižymi lankstumu ir išskirtiniu požiūriu į visų jos narių mokymąsi.

2. Esminiai ir universalūs besimokančios organizacijos bruožai – tai mokymosi skatinimas, mokymosi gebėjimų vystymas, mokymosi tempas, žinių kūrimas, pokyčiai organizacijoje, jos veikloje, tarpusavio santykiuose. Apibendrinus įvairių mokslininkų apibrėžimus, galima teigti, kad mokymas – tai įvairūs būdai, kaip naujam ir jau dirbančiam darbuotojui suteikti įgūdžių, reikalingų tam tikram darbui atlikti. Kvalifikacija - tai darbuotojo tam tikros profesijos, specialybės įvaldymo laipsnis, specialių žinių ir darbo įgūdžių visuma, kurią įgijęs žmogus gali kompetentingai dirbti atitinkamos rūšies darbą; tai – kvalifikacijos suteikimas darbuotojams, reikalingos šiuo metu jų užimamoms pareigoms atlikti arba jos tobulinimas.

  • Microsoft Word 79 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (2959 žodžiai)
  • Kolegija
  • Houdini
  • Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas UAB „Girteka“
    9 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas UAB „Girteka“. (2015 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-mokymas-ir-kvalifikacijos-kelimas-uab-girteka.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 16:30
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo