Darbuotojų mokymas


Darbuotoju apmokymas referatas. Kursinis darbas darbuotoju mokymas. Darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo strategija. Darbuotojų mokymas diplominis. Kursinis darbas mokymai įmonėse. Darbuotojo mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas speros. Darbuotojų mokymai kursiniai. Diplominiai darbai tema _personalo ugdymas. Kursinis darbas darbuotojai. Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos kėlimas procedūra.

Darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas viešbutyje Grand SPA. Įvadas. Darbuotojų mokymų ir kvalifikacijos kėlimo teoriniai aspektai. Žmogiškųjų išteklių valdymo samprata ir principai. Žmogiškųjų išteklių vadyba svetingumui ir turizmui. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo samprata ir reikšmė. Mokymo ir kvalifikacijos kėlimo poreikio išaiškinimas ir nustatymas. Kvalifikacijos trūkumų išsiaiškinimo schema. Kvalifikacijos kėlimo strategijos ir metodai. Profesinio mokymo sistema. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistemos ypatumai lietuvoje. Teorinės dalies apibendrinimas.

Apibendrinant galima teigti, kad kad žmogiškųjų išteklių vaidmuo organizacijose vis labiau auga ir itin svarbu, jog organizacijoje kiekvienas darbuotojas maksimaliai atskleistų savo potencialą ir asmenines bei profesines kompetencijas, efektyviai jas panaudotų organizacijos tikslams pasiekti. Tam, kad darbuotojai prisitaikytų sparčiai besikeičiančioje ekonominėje, socialinėje, technologinėje aplinkose, svarbu mokytis, tobulėti, kelti kvalifikaciją, kadangi kvalifikacijos kėlimas yra būtinas, kad darbuotojai atitiktų ir dabarties, ir ateities reikalavimus.

Kvalifikacijos tobulinimo poreikį patvritina literatūroje pateikaima informacija, kad informacijos apimtis padvigubėja kas penkeri metai.

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (5239 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Darbuotojų mokymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų mokymas. (2012 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-mokymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 17:31
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!