Darbuotojų motyvacija ir jos poveikis darbo kokybei


Motyvacijos poveikis darbo kokybei. Darbuotoju motyvacijos lietuvoje. Darbuotoju motyvacija mokslo baze. Referatai darbuotoju motyvacija. Darbuotoju motyvavimo analize. Darbuotoju motyvacija lietuvoje. Parduotuveje darbuotoju motyvacija. Skaidres apie motyvacija. Motyvacijos modelio įtaka darbuotojų veiklai. Darbo motyvacija.

Įvadas. Darbo motyvacijos esmė ir jos atsiradimą lemiantys veiksniai. Darbo motyvacija. Motyvų esmė ir funkcijos. Darbuotojų motyvacijos modelis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Lietuvoje formuojantis rinkos santykiams, sparčiai kintant socialinėms – ekonominėms sąlygoms, pagrindinis įmonių vadovų dėmesys sutelktas į išorinius veiksnius. Įmonių vadovai tinkamai nevertina ir nepanaudoja darbuotojų kūrybingumo, kaip vieno iš veiklos efektyvumo didinimo rezervų.

Kad darbuotojas dirbtų produktyviai, jis turi būti motyvuojamas. Jo poreikiai turi būti patenkinti taip, kaip to tikisi būtent jis. Jeigu darbdaviui pavyksta išnaudoti visas teorijas optimaliai, jis gali tikėtis iš darbuotojų optimaliai produktyvaus darbo.

Kurį motyvacijos būdą bepasirinktų kompanija, būtina apgalvoti ar tai nesukels neigiamos reakcijos.

Pasitikėjimą ir ramybę skleidžiantis vadovas padės išlaikyti stabilumą ir darbo našumą.

Pirmiausia būtina pakeisti įmonėse vyraujantį požiūrį į darbuotojus kaip į nurodymų ir užduočių vykdytojus. Vadovai privalo suvokti žmogaus indėlio svarbą įmonės veiklos efektyvumui ir vystimuisi. Toks sąmonės lūžis negali įvykti staiga, to reikia siekti bendromis vyriausybės ir mokslo įstaigų pastangomis, skleidžiant pažangius vadybos ir darbuotojų motyvavimo metodus, kurių tikslas yra didinti įmonių darbuotojų darbo motyvaciją, paversti juos iš vykdytojų dalyviais.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1849 žodžiai)
  • Vincas
  • Darbuotojų motyvacija ir jos poveikis darbo kokybei
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų motyvacija ir jos poveikis darbo kokybei. (2012 m. Birželio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-motyvacija-ir-jos-poveikis-darbo-kokybei.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 16:10
×