Darbuotojų motyvacija referatas


Įvadas. Darbo aplinka motyvuojanti darbuotojus savikontorlei, savianalizei ir atsakomybei. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Darbo aplinkos reikšmingumas organizacijai yra akivaizdus, ne visos organizacijos atsižvelgia į galimą jo įtaką, neteikia jam didelės svarbos ir nepakankamai vertina žmogiškąjį veiksnį. Neatsižvelgiant į svarbiausio organizacijos ištekliaus - žmogaus - poreikius ir jų lemiamą vaidmenį organizacijai, apsiribojant technologijų tobulinimu, taisyklių ir reglamentų kūrimu, įtakos rinkoje plėtimu, masto ekonomija, produkto kokybės tobulinimu ir pan. darbo aplinkos vaidmuo mažai apibrėžiamas, jis tiesiog eliminuojamas už organizacijos prioritetų ribų. Tačiau palanki darbo aplinka užtikrina lojalius darbuotojus, lojalius klientus, gerus darbo rezultatus ir daugelį kitų organizacijos pelningą veiklą lemiančių veiksnių.

Tinkama, kitaip tariant palanki darbo aplinka motyvuoja darbuotojus geriau dirbti ir siekti ne tik savo poreikių patenkinimo, bet ir organizacijos, kurioje dirba, tikslų, t.y. jei darbo aplinka tenkina darbuotojus, jie nori atsilyginti įmonei tuo pačiu - kokybišku ir atsakingu darbu.

Darbe analzuojama, kokia aplinka motyvuoja darbuotojus savikontrolei, savireguliacijai ir atsakomybei.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1930 žodžiai)
  • Tomas
  • Darbuotojų motyvacija referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbuotojų motyvacija referatas. (2014 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-motyvacija-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:03
×