Darbuotojų motyvavimas ir motyvavimo sistemų palyginimas


Įvadas. Darbuotojų motyvavimo teoriniai aspektai. Motyvavimo sampratos apibūdinimas. Pagrindinės motyvavimo teorijos apibūdinimas. Motyvavimo sistemos struktūra. Darbuotojų motyvacijos viešajame sektoriuje. Darbuotojų motyvavimo palyginimų tyrimo metodikos parengimas. Viešojo ir privataus sektoriaus institucijų apibūdinimas (įmonių aprašymas kuriose bus atlikta apklausa). Tyrimo metodologinis pagrindimas. Respondentų socialinės – demografinės charakteristikos. Darbuotojų motyvavimo tyrimo rezultatų palyginimas viešojo ir privataus sektoriaus institucijose. Išvados. Literatūra. Anotacija lietuvių ir anglų kalbomis. Santrauka lietuvių kalba. Santrauka anglų kalba. Priedai.

Tyrimo objektas – LR Žemės ūkio ministerijos, UAB „Vingrės terminalas“ Lietuvos Respublikos Seimo, Vilniaus miesto savivaldybės, UAB „Biocentras“, Lietuvos muitinės motyvavimo sistemos.

Darbo problema – išsiaiškinti žmogaus poreikių atsiradimo priežastis, jų motyvavimą, jokia veikla neprasideda be priežasties, be ją sužadinančio stimulo. Kodėl asmuo ateina dirbti į vieną ar kitą organizaciją ir joje dirba? Ar tenkina jį esama darbo aplinka, atlygis už darbą, darbdavių požiūris į jį kaip į specialistą? Ar atliktu darbu jis įtvirtina save kaip asmenybę, ar priešingai – jaučia prievartą? O gal jis norėtų pakeisti esamą padėtį?

Hipotezės:

1.Darbuotojai dirbantys viešajame sektoriuje jaučiasi nepakankamai motyvuojami darbe.

2.Darbuotojai dirbantys privačiame sektoriuje jaučiasi pakankamai motyvuojami darbe.

Darbo tikslas – palyginti motyvavimo sistemas ir priemones valstybės tarnyboje ir privačiame sektoriuje. Siekiant šio tikslo apžvelgtos įvairios motyvavimo teorijos.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti motyvacijos sampratą ir jos vaidmenį personalo valdyme.

2.Išanalizuoti personalo motyvavimo ypatumus viešajame ir privačiame sektoriuose.

3.Atlikti įmonių darbuotojų motyvacijos tyrimą.

4.Nustatyti pagrindinius motyvavimo sistemos komponentus, skatinančius darbuotojus gerai dirbti.

5.Nustatyti pagrindines darbuotojų demotyvacijos priežastis.

  • Vadyba Diplominis darbas
  • Microsoft Word 139 KB
  • 2014 m.
  • 69 puslapiai (19215 žodžiai)
  • Darbuotojų motyvavimas ir motyvavimo sistemų palyginimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų motyvavimas ir motyvavimo sistemų palyginimas. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-motyvavimas-ir-motyvavimo-sistemu-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:32
×