Darbuotojų motyvavimo sistema gamybinėje įmonėje


Motyvavimo sistema imoneje. Motyvavimo sistemos analizė. Motyvavimo sistemos. Imones motyvavimo sistema. Darbuotoju motyvavimo sistemos analize. Darbuotojų skatinimo sistema įmonėje referatai. Personalo motyvavimo sistema x įmonėje. Civiline sauga gamybineje imoneje. Kursinis darbas darbuotojų motyvavimas įmonėje. Personalo motyvavimo sistemos gamybinėje įmonėje.

Straipsnio pasirinkimo pagrindimasstraipsnį pasirinkome, nes jame analizuojama aktuali informacija apie darbuotojų motyvavimo ir jų išlaikymo įmonėje aspektus. Kadangi mes būsimi vadybininkai, turime žinoti visus „už“ ir „prieš“ kaip elgtis su savo būsimais darbuotojais ir skatinti didesnį darbo našumą. Nagrinėjame straipsnyje matomas lietuvos ekonomikos augimas ir būtent tada juntama darbo jėgos stygius ir didelė įmonių konkurencija dėl darbuotojų. Tikėdamiesi, kad kai būsime vadybininkai lietuvoje ekonominės krizės jau nebebus, todėl ir mums teks susidurti su šia konkurencija. Straipsnyje analizuojama problema. Darbuotojų išlaikymas ir motyvavimas įmonėje. Keliami tokie probleminiai klausimai. Kaip pasirinktos gamybinės įmonės darbuotojai vertina įmonėse taikomą motyvavimo sistemą? Kokios egzistuoja motyvavimo sistemos esminės problemos, kurios trukdo darbuotojams siekti efektyvesnių darbo rezultatų? Straipsnio tikslas. Įvertinti gamybinės įmonės darbuotojų motyvavimo sistemą, analizuojant pateikto tyrimo rezultatus. Nustatyti teigiamus ir neigiamus motyvavimo sistemos bruožus.

Darbą tik straipsnį pasirinkome, nes jame analizuojama aktuali informacija apie darbuotojų motyvavimo ir jų išlaikymo įmonėje aspektus. Kadangi mes būsimi vadybininkai, turime žinoti visus už ir prieš kaip elgtis su savo būsimais darbuotojais ir skatinti didesnį darbo našumą.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 236 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1139 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martynas
  • Darbuotojų motyvavimo sistema gamybinėje įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų motyvavimo sistema gamybinėje įmonėje. (2011 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-motyvavimo-sistema-gamybineje-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:58
×