Darbuotojų motyvavimo tobulinimo galimybės


Organizacijos darbuotojų motyvavimo tobulinimo galimybės. Įvadas. Darbuotojų motyvavimo teoriniai aspektai. Darbuotojų motyvavimo priemonės ir tobulinimas. Darbuotojų skatinimas. Motyvavimo metodų ir priemonių įvairovė. Motyvacijos poreikių teorijos. Darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos tobulinimo sistema. “x” organizacijos darbuotojų motyvavimo ir tobulinimo galimybės. Tyrimo metodologija. Įmonės charakteristika. Tyrimo rezultatai. Išvados. Literatūros šaltiniai. Priedai.

Tyrimo problema – Kaip organizacijoje motyvuojami darbuotojai

Temos aktualumas – Įtraukti darbuotojus į darbą yra viena iš pagrindinių darbuotojų išsaugojimo bei motyvavimo darbui proceso dalių, atnešanti organizacijai didelę naudą. Nemažai darbuotojų nežino, kaip atkreipti vadovų dėmesį į jiems rūpimus klausimus, kaip išsakyti savo nuogąstavimus, nesiryžta teikti pasiūlymus keisti padėtį. Vadovai kartais gali neteisingai suprasti darbuotojus bei jų nepasitenkinimą ir manyti, kad šiems reikia daugiau pinigų arba aukštesnių pareigų, o iš tikrųjų jie nori įvertinimo ir pripažinimo, pritarimo ir pagarbos. Todėl kiekvienas dirbantis žmogus sąmoningai siekia savo organizacijos tikslų. Kiekviena organizacija ar įmonė turi garantuoti darbuotojų darbo efektyvumą ir taip motyvuoti darbuotojus geriau atlikti savo darbus. Darbo efektyvukmą lemia tiek materialios paskatos (pvz.: piniginės premijos) tiek moraliniai veiksniai (pvz.: geri santykiai su bendradarbiais bei vadovu), tačiau paskata veiksminga tik tada, kai ją gaunantis darbdavys yra įsitikinęs, jog tai lėmė jo atitinkamos pastangos.

Tyrimo objektas – Darbuotojų motyvavimo tobulinimas.

Tyrimo tikslas – Pateikti darbuotojų motyvavimo tobulinimo galimybes „X“ organizacijoje.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 70 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4417 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indraja
  • Darbuotojų motyvavimo tobulinimo galimybės
    10 - 5 balsai (-ų)
Darbuotojų motyvavimo tobulinimo galimybės. (2013 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-motyvavimo-tobulinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:34
×