Darbuotojų paieška ir atranka


Personalo paieška ir atranka. Preliminari atranka darbintis. Pagrindinės personalo paieškos ir atrankos veiklos. Personalo paieska ir atranka kaip motyvacija. Darbuotoju paieska ir atranka bakalauro darbas. Personalo paieška ir atranka – kokį būdą rinktis.

Įvadas. Darbuotojų pasirinkimas. Personalo atrankos įmonės. Darbo birža. Reklaminiai skelbimai spaudoje. Darbo ir darbuotojų virtualios paieškos sistemos. Kaip pasirinkti darbuotojus? Sprendimas samdyti. Darbo aprašymas. Pritraukime žmones. Surinkime preliminarią informaciją. Įdarbinimo anketa. Curriculum vitae. Rekomendacijos. Surinkime informaciją tiesiogiai. Testavimas. Pokalbis. Parenktas pokalbio planas. Pokalbio turinio planas. Pagrindinės atrankos pokalbio klaidos. Tiesionė personalo paieška ir atranka. Kas yra tiesioginė personalo paieška? Kaip naudoti tiesioginę personalo paiešką? Atranka naudojantis personalo paieškos agentūrų paslaugomis. Kuo skelbimas internete skiriasi nuo skelbimo spaudoje? Skelbimo parengimas. Įmonės pavadinimas ir aprašymas. Darbo pobūdis. Reikalavimai kandidatams. Įmonės pasiūlymas. Ryšių duomenys. Personalo atranka. Atrankos tikslai ir pagrindiniai atrankos proceso etapai. Pagrindiniai atrankos metodai. Kandidatų vertinimas. Pasiūlymo kandidatui pateikimas. Įmonės personalas. Kandidatų duomenų baziu sudarymas. Darbdavio įvaizdis: patrauklumas ir išskirtinumas. Įmonės įvaizdis - sunkiai nukopijuojamas išskirtinumas. Patrauklaus darbdavio įvaizdžio samprata. Darbdavio išskirtinumas – priemonė reikiamiems kandidatams pritraukti. Renkasi ne tik įmonės, bet ir kandidatai. Naujų darbuotojų įvedimas. Išvados. Literatūra.

Nuspręskite, kurie š jų suteiks jums pakankamai informacijis, kad išsirinktumėte tinkamiausius žmones ir pakviestumėte juos pokalbiui.

Jei supanuosite pokalbį, didesnė tikimybė, kad užduosite visus svarbiausius klausimus ir nepraleidite ko nors esminio. Suplanavę ka turite išsiaiskinti, sutelkite dėmesį, kad gautumėte reikiamą informaciją. Planas padės jums susidaryti pagrįstą nuomonę apie kiekvieno asmens tinkamumą darbui. Rengiant pokalbį būtinas organizuotumas ir dalykiškumas. Visą dėmesį suteklite į klausimus ir atsakymus ir būkite objektyvūs. Mandagiai ir pagarbiai elkitės su žmonėmis. Tai nudtato pokalbio toną ir parodo kompanijos, kuriai jūs atstovaujate nuostatas.

Priimdami žmogų į darbą, darote svarbų sprendimą, kuris turės įtakos jums, jūsų verslui bei su juo susijusiems žmonėms. Sverbu, kad išliktumėte objektyvus ir be sentimentų spręstūmėte, ką į darbinti. Spręsdami logiškai ir racionaliai, pasirinksite tinkamiausius darbui žmones.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 80 KB
  • 2012 m.
  • 35 puslapiai (5741 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eimante
  • Darbuotojų paieška ir atranka
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų paieška ir atranka. (2012 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-paieska-ir-atranka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:09
×