Darbuotojų pasiskirstymas pagal amžių UAB „Lanksti Linija“


Statistiniai duomenys UAB „Lanksti Linija“ darbuotojų pasiskirstymą pagal amžių. Įvadas. Įmonės aprašymas. Atlikto stėbėjimo aprašymas. Grafinis duomenų vaizdavimas. Skaičiavimai. Įmonės pelnas ir pajamos. Išvados. Literatūra.


Darbuotojų amžius yra svarbus kriterijus, nors patirties turinys darbuotojai yra patyrę savo specialybės srityje, tenka nusivilti, kai tam tikra amžiaus riba pasidaro svarbesnė už brandžią patirtį. Darbdaviai susidarę ydingą nuomonę, kad tik jaunesni kandidatai bus pakankamai lankstūs, lengvai įtikinami, su naujomis pažiūromis. Taip pat nepakiš kojos informacinės technologijos, nes įprasta manyti, kad vyresni žmonės nėra tokie gabūs ir įgudę naudoti technologijas. Tačiau neneigiama tokia nuomonė, kad vyresnio amžiaus darbuotojai yra labai vertingi ne tik dėl darbo, bet ir dėl gyvenimiškos patirties. Turi atsakomybės jausmą, yra patikimi ir atsidavę darbui. Tai atsispindi pateikiamoje statistikoje apie „Lanksti Linija“ įmonės darbuotojų pasiskirstymą pagal amžių.

Savarankiško darbo tikslas : parengti, išanalizuoti statistinius duomenis apie UAB „Lanksti Linija“ darbuotojų pasiskirstymą pagal amžių.

UAB „Lanksti Linija“ darbuotojų pasiskirstymas pagal amžių 2012 m. gruodžio 31 d.

Pasiskirstymo eilutė : variacinė, tolydi, lygių intervalų, pirmas ir paskutinis intervalai uždari.

UAB „Lanksti Linija“ darbuotojų pasiskirstymo pagal amžių analizė parodė :

50 % visų darbuotojų amžius buvo iki 47,3 metų amžiaus, o kitos pusės darbuotojų daugiau nei 47,3metai;

25 % visų darbuotojų buvo jaunesni nei 43,5 metai, o likę 75 % visų darbuotojų buvo vyresni negu 56,3 metai.

Sklaida vidutinė, nes visų darbuotojų amžius vidutiniškai nuo vidurkio nutolęs 11,5 metais;

  • Microsoft Word 61 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (945 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alfonsas
  • Darbuotojų pasiskirstymas pagal amžių UAB „Lanksti Linija“
    8 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų pasiskirstymas pagal amžių UAB „Lanksti Linija“. (2018 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-pasiskirstymas-pagal-amziu-uab-lanksti-linija.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 20:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo