Darbuotojų personalo motyvavimas


Seb banko motyvavimas darbui. Personalo motyvavimas anotacija.

Bakalaurinis darbas ktu. Įvadas. personalo motyvavimo ypatumai turizmo paslaugų versle. Ankstyvosios ir šiuolaikinės motyvacijos teorijos. Materialinių ir nematerialinių motyvavimo priemonių sistema. Personalo motyvavimo problemos turizmo paslaugų sektoriuje. personalo motyvavimo priemonių tyrimo metodika. Personalo vadybos poblemoms tirti skirti metodai. Uab “ x“ personalo motyvavimo problemų tyrimo eiga. personalo motyvavimo priemonių taikymas turizmo paslaugų įmonėje. Uab “ x“ veiklos analizė. Personalo moyvavimo ypatumai uab „kiveda“. Anketinės apklausos būdu gautų rezultatų įvertinimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas. Anotacija. Priedai.

Kiekvienos įmonės, o kartu ir viso turizmo sektoriaus sėkmė ir veiklos efektyvumas, priklauso nuo to, kaip ji sugeba pastebėti galimybes ir grėsmes rinkoje, kaip pažįsta savo darbuotoją, žino jo poreikius ir kas ypač svarbu - kaip įmonė sugeba parinkti tokį personalą, kuris sugebės tenkinti kiekvieno kliento norus ir ugdyti įmonei naudingus vartotojų poreikius. Todėl, begalo svarbu, kad darbuotojų motyvavimo priemonės būtų taikomos kartu, t.y. sudarytų vientisą sistemą, nes tik tokiu atveju jos bus efektyvios.

Taigi, šiame darbe analizuosiu personalo motyvavimo ypatumai turizmo versle.

Darbo objektas – personalo motyvavimo ypatumai UAB „x“

Šio darbo tikslas – Išnagrinėti personalo motyvavimo pricipus turizmo agentūroje „x“ ir pasiūlyti galimas motyvavimo sistemas..

Darbuotojų motyvavimas labai svarbus turizmo agentūros darbui, užimtumui ir agentūros pelnui bei įvaizdžiui, kadangi aptarnaujantis personalas (šiuo atvėju agentūros darbuotojai) kuria agentūros „veidą.“

Šiam tikslui pasiekti keliami šie uždaviniai:

1.Išanalizuoti teorinius literatūros šaltinius;

2.Įvertinti dabartinę situaciją agetūroje;

3.Atlikti anketinę ir SGG analizę;

4.Pateikti išvadas ir rekomendacijas

  • Microsoft Word 107 KB
  • 2013 m.
  • 52 puslapiai (13088 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelija
  • Darbuotojų personalo motyvavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Darbuotojų personalo motyvavimas. (2013 m. Gegužės 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-personalo-motyvavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 21:47
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo