Darbuotojų sauga – kaip prielaida įmonės (įstaigos) žmoniškųjų išteklių apsaugai ir plėtrai


Darbuotojų sauga – kaip prielaida įmonės (įstaigos) žmoniškųjų išteklių apsaugai ir plėtrai. Įvadas. Gerovės valstybė. Socialinis saugumas. Lisabonos strategija. Žmogiškojo kapitalo samprata. Žmogiškųjų išteklių valdymo principai. Situacija šiuolaikinėje darbo rinkoje. Šiuolaikinio darbuotojo kompetencijos. Darbuotojų saugos tikslas. Išvados. Literatūra.

Net ir sumažėjus darbų apimtims, nelaimingų atsitikimų darbe pavojus išlieka. Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis, kone pusė mirtinų nelaimingų atsitikimų įvyksta dėl netinkamai organizuoto darbo. Taigi, šiame savo darbe „Darbuotojų sauga – kaip prielaida įmonės (įstaigos) žmoniškųjų išteklių apsaugai ir plėtrai“ norėčiau aptarti kas tai yra gerovės valstybė, socialinis saugumas, Lisabonos strategija, žmogiškojo kapitalo samprata, žmogiškųjų išteklių valdymo principai. Taip pat norėčiau panagrinėti situaciją šiuolaikinėje darbo rinkoje, šiuolaikinio darbuotojo kompetencijas bei darbuotojų saugos tikslą.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 51 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (2936 žodžiai)
  • Enrika
  • Darbuotojų sauga – kaip prielaida įmonės (įstaigos) žmoniškųjų išteklių apsaugai ir plėtrai
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbuotojų sauga – kaip prielaida įmonės (įstaigos) žmoniškųjų išteklių apsaugai ir plėtrai. (2014 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-sauga--kaip-prielaida-imones-istaigos-zmoniskuju-istekliu-apsaugai-ir-pletrai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:02
×