Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentai UAB „Ilgalaikiškumas‘‘ įmonėje


Įvadas. Įmonės ,,Ilgalaikiškumas“ pristatymas. UAB ,,ilgalaikiškumas” darbo taisyklės. Lankstus darbo grafikas. Nekintantis darbo grafikas. Asmeninių apsaugos priemonių išdavimo žiniaraštis nr. Įmonės darbuotojų instruktavimo tvarka. Mechanikos inžinieriaus. Saugos ir sveikatos instrukcija nr. Darbuotojų instruktavimo saugos ir sveikatos registras. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Paaiškinimas. Dėl nelaimingo įvykio darbe. Liudininko paaiškinimas. Dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie pakenkimo sveikatai sunkumą. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas – numatyti saugų darbą darbuotojams UAB ,,Ilgalaikiškumas‘‘ įmonėje.

Įmonės veikla - ,,Ilgalaikiškumas“ – įmonė, kuri gamina kėlimo ir krovimo įrangas.

Optimali darbo trukmė darbuotojams per savaitę yra 40 valandų. Tuo tarpu maksimalus darbo laikas su visais viršvalandžiais per savaitę negali viršyti 48 valandų. Įmonėje yra nustatytos penkios darbo ir dvi poilsio dienos. Poilsio dienos yra šeštadienis ir sekmadienis.

Jeigu yra paskirta suminė darbo apskaita, dirbama nurodytu laiku atsižvelgiant į darbo grafiką, laikantis visų nustatytų reikalavimų. Darbo grafikas darbuotojams privalo būti pateiktas ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas.

Nakties laikas – tai kalendorinis laikas laikomas nuo 22.00 iki 06.00 valandos, už kurias mokomas dvigubas valandinis tarifas.

Jei darbuotojas dirba budėjimo funkcijoje, pamainos trukmė negali būti ilgesnė nei 24 valandos.

Poilsio laikas darbuotojams numatomas ne vėliau kaip po penkių valandų darbo.

Darbuotojų pietų pertrauka yra numatyta ne vėliau kaip po penkių darbo valandų. Pietų pertraukos trukmė ne trumpiau nei pusvalandis bei ne ilgiau nei dvi valandos.

Mechanikos inžinierius vadovaujasi Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymais, mechnikos inžinierių techniniais reglamentais ir normomis, techninėmis sąlygomis, įmonės vidiniais standartais ir procesais, projektavimo ir kostruktorine dokumentacija;

Darbuotojas privalo išmanyti Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymus, mechanikos inžinieriaus tachninius reglamentus ir normas, technines sąlygas, įmonės vidinius standartus ir procesus, projektavimo ir konstruktorinę dokumentaciją;

Darbuotojas kontroliuoja atliekamų darbų kokybę, vykdo kontrolinius matavimus, prižiūri, kad darbai būtų vykdomi pagal esantį projektą, valstybinius standartus, techninius gamybos reglamentus;

Privalo įvertinti ar galima naudoti jam suteiktas asmenines saugos priemones;

Privalo rūpestingai prižiūrėti ir naudoti pagal paskirtį asmenines apsaugos priemones, laiku pranešti darbdaviui ar darbdavio įgaliotam asmeniui apie jų susidėvėjimą, netinkamumą naudoti;

Pasinaudojęs asmenine apsaugos priemone, privalo grąžinti ją į tam skirtą vietą;

Privalo pataisyti gaminio projektą pagal užsakovo pastabas, jeigu jos neprieštarauja normatyviniams gamybos techniniams dokumentams ir normatyviniams produkto saugos ir paskirties dokumentams;

Darbuotojas pažeidęs instrukcijos reikalavimus, bus baudžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta drausmine, administracine, baudžiamąja ir materialine atsakomybe, pagal pažeidimo pobūdį ir padarinius.

Darbuotojas turi teisę reikalauti iš darbdavio saugių ir sveikatai tinkamų darbo sąlygų, taip pat būti aprūpintam asmeninėmis apsaugos priemonėmis darbo vietoje.

Atsargiai elgtis su dokumentais, imant dokumentą daryti kopiją, neišterlioti jo, ištraukti taip, kad kiti dokumentai neiškristų ar nesusimaišytų.

Išėjus iš kabineto darbuotojas privalo patikrinti, ar išjungtas apšvietimas ir elektriniai prietaisai, ar patalpa užrakinta ir joje nėra pasilikusių žmonių.

Jei darbuotojas sužeistas, jokiu būdu neliesti žaizdos pirštais. Odą aplink žaizdą reikia dezinfekuoti spiritiniu tirpalu. Žaizdą reikia aprišti švariu tvarščiu, neplauti žaizdos vandeniu.

Apie visus trūkumus, gedimus ir apie priemones, kurių buvo imtasi jiems pašalinti, informuoti padalinio vadovą ar kitą atsakingą asmenį.

UAB ,,Ilgalaikiškumas“ darbuotojas Miroslavas Pačkienis dirbo įprastą darbą, kurio metu projektavo, konstravo, statė, taisė krovimo ir kėlimo įrangą.

  • Microsoft Word 131 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (7535 žodžiai)
  • Kolegija
  • Olivija
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentai UAB „Ilgalaikiškumas‘‘ įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentai UAB „Ilgalaikiškumas‘‘ įmonėje. (2019 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-saugos-ir-sveikatos-dokumentai-uab-ilgalaikiskumas-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 22:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo