Darbuotojų saugos ir sveikatos įmonėje vidinės kontrolės, mokymo ir instruktavimo planavimas


Projektuotojo saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Sąmatininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Sekretorės saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Bulterės saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Sandelininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Gamybos vadovo saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Tech. Prižiurėtojo saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Krano operatoriaus saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Vairuotojo saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Meistro saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Betonuotojo saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Mūrininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Apdailininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Stogdengio saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Pagalbinio darbininko saugos ir sveikatos instrukcija Nr. Darbo aukštyje instrukcija Nr. Darbo iškasose instrukcija Nr. Darbo su kompiuteriu instrukcija Nr. Veikiančių potencialiai pavojingų prietaisų veikimo zonoje darbo instrukcija Nr. Darbo elektriniais prietaisais instrukcija Nr. Darbo mechaniniais prietaisais instrukcija Nr. Darbo cheminėmis medžiagomis instrukcija Nr.


Tikslas: suplanuoti darbuotojų saugos ir sveikatos N įmonėje vidinės kontrolės struktūrą ir darbuotojų mokymą bei instruktavimą.

Sukurti įmonę, nurodant jos pavadinimą, ekonominę veiklą ir ekonominės veiklos kodą, adresą, darbo laiką, darbuotojų skaičių ir pareigas, įmonėje naudojamas darbo priemones.

Suplanuoti įmonės visų lygių darbuotojų mokymą saugos ir sveikatos klausimais.

Parengti įmonės privalomų darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijų sąrašą.

Suplanuoti įmonės darbuotojų instruktavimą saugos ir sveikatos klausimais.

Mokymo ir atestavimo darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais bendrieji nuostatai. 2014-01-06 TAR, Dok. Nr. 44.

Kranas-1; Autosavivartis-2; Ekskovatorius-2; Vibro plokštė-2; Skiedinio maišyklė-3; Vilkikas-1; Autobusas-2; Elektriniai pjūklai-4; Benzopjuklai-2; Akumoletoriniai suktukai-10; Fleksai-3; Elekrinės drėlės-6; Parforatoriai-5; Elektrinis siaurapjūklis-2; Elektirnis rankinis zeimeris-3.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (455 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evelina
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos įmonėje vidinės kontrolės, mokymo ir instruktavimo planavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Darbuotojų saugos ir sveikatos įmonėje vidinės kontrolės, mokymo ir instruktavimo planavimas. (2016 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-saugos-ir-sveikatos-imoneje-vidines-kontroles-mokymo-ir-instruktavimo-planavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:44
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo