Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas akcinėje bendrovėje projektas


Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas akcinėje bendrovėje projektas Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės vidaus tvarkos taisyklės. Darbuotojo instruktavimas ir apsaugos priemonės. Darbuotojo saugos ir sveikatos darbo vietoje instrukcija. Asmeninių apsaugos priemonių išdavimas. Nelaimingo atsitikimo darbe analizė. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados. Literatūra. Priedai.


Darbo tikslas – organizuoti darbuotojų saugą ir sveikatą akcinėje bendrovėje „Lietuvos automobiliai“ įmonėje.

Parengti darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija ir išduoti apsaugines darbo priemones,

Vidaus tvarkos taisykles reglamentuoja AB „Lietuvos automobiliai“ visų darbuotojų vidaus tvarką.

Periodiškai asmuo instruktuojamas ne rečiau kaip vieną kartą per 12 mėnesių.

Darbuotojo darbo laiką sudaro 12 valandų per dieną, bet ne daugiau kaip 40 valandų per savaitę. Į darbo laiką įeina poilsio laikas, kuri yra ne ilgesnė kaip 2 valandos ir ne trumpesnė kaip pusė valandos. Per poilsio laiką darbuotojas pailsi ir pavalgo.

Aptikus gedimus ar cheminių medžiagų būklės pažeidimus, nedelsiant pranešti vadovui ir kol nebus pašalintas gedimas ar pažeidimas, darbo nepradėti.

Naudoti asmens apsaugos priemones darbo metu (pirštinės, apsaugos akiniai, šalmas ir kt.),

Draudžiama leisti naudotis specifiniais darbo įrengimais ar įrankiais kitiems asmenims, kurie yra nespecializuoti naudotis jais.

Kilus gaisro atvejui, pranešti direktoriui, gesinti gaisrą turimomis gesinimo priemonėmis.

2017 m. gruodžio 2 d. 10 val. 30 min. keičiau automobilio variklio alyvą ir prapyliau truputį alyvos ant grindų. To nepastebėjęs ant jos paslydau ir susitrenkiau galvą. Pradžioje didelio skausmo nejaučiau, tad tęsiau darbą. Bet po kurio laiko pajaučiau stiprius galvos skausmus ir galvos svaigimą, darbo tęsti nebegalėjau, todėl kreipiausi į personalo vadybos vadovę Ingą Stankevičienę, kuri iškvietė greitąją pagalbą. Medikams atvykus, buvau nugabentas į Vilniaus Santariškių Ligoninę, kurioje man buvo suteikta pirmoji medicinos pagalba ir išrašytas nedarbingumo pažymėjimas.

2017 m. gruodžio 2 d. 11 val. 15 min. į mane kreipėsi automechanikas Tadas Rasiukas ir pranešė, kad keisdamas automobilio variklio alyvą, ją netyčia prapylė ir to nepastebėjęs, paslydo ant alyvos ir pargriuvo susitrenkdamas galvą. Iškviečiau greitąją medicininę pagalbą. Medikams atvykus darbuotojas buvo nugabentas į Vilniaus Santariškių Ligoninę ir suteikta pirmoji medicininė pagalbą. Jam išdavė nedarbingumo pažymėjimą.

2017 m. gruodžio 2 d. 10 val. 30 min. automechanikas Tadas Rasiukas dirbo AB “Lietuvos automobiliai“ įmonėje pagal patvirtintą darbo grafiką.

Keisdamas automobilio variklio alyvą, prapylė dalį ant grindų ir to nepastebėjęs, paslydo užlipęs ant prapiltos

skausmas ir galvos svaigimas. Tuomet darbuotojas kreipėsi į personalo vadybos vadovę Inga Stankevičienę ir jis

AB „Lietuvos automobiliai“ įmonėje dirbančio automechaniko saugos ir sveikatos instrukcija patvirtinta direktoriaus įsakymu Nr. V – 63, 2017 m. rugsėjo 20 d. Automechanikui, Tadui Rasiukui, rugsėjo 23 d. buvo išduotos šios darbo apsaugos priemonės: striukė (1 vnt.), pirštinės (5 vnt.), kombinezonas (2 vnt.), kepurė (1 vnt.), batai (2 vnt).

2017 m. gruodžio 2 d. 10 val. 30 min. darbo vietoje nukentėjo automechanikas Tadas Rasiukas. Darbo metu keisdamas automobilio variklio alyva, ji buvo nepastebėtai prapilta. Darbuotojas to nepastebėjęs, paslydo ir susitrenkė galvą. 11 val. 15 min. darbuotojas kreipėsi į personalo vadybos vadove dėl traumos, ko pasakoje, buvo išvežtas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę. 2017 m. gruodžio 2 d. gydantis gydytojas Giedrius Lisauskas išrašė pažymą apie traumos sunkumą Nr. 525, jam buvo nustatytas nestiprus galvos sutrenkimas ir išrašytas nedarbingumas 2017 m. gruodžio 3 d. Tadas Rasiukas parašė paaiškinimą dėl nelaimingo atsitikimo darbe bei personalo vadybos vadovė, Inga Stankevičienė, parašė liudininko paaiškinimą dėl nelaimingo atsitikimo darbe. 2017 m. gruodžio 10 d. buvo išrašytas nelaimingo atsitikimo darbe aktas, kuriame yra nurodoma, jog darbuotojas pažeidė saugos ir sveikatos instrukcijos Nr. 3, 15 punktą, taip pat buvo pažeistas darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo 16 str. 2 punktas.

  • Microsoft Word 54 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3167 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas akcinėje bendrovėje projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas akcinėje bendrovėje projektas . (2017 m. Rugsėjo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-saugos-ir-sveikatos-organizavimas-akcineje-bendroveje-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 26 d. 00:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo