Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas


Saugos kursinis darbas.

Įmonės pristatymas. Kovo mėnesio darbo laiko žiniaraštis. Saugos ir sveikatos instrukcija gamybinių patalpų valytojai. Darbuotojo ameninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo žurnalas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą.


Darbo tikslas - organizuoti saugų darbą įmonėje UAB „AJ šokoladas“.

Įmonėje yra nustatytas ir direktoriaus įsakymu patvirtintas vidaus tvarkos taisyklės, kurių privalo laikytis kiekvienas darbuotojas. Įmonėje nustatytas penkų dienų savaitė su dviem polsio dienomis administracijos darbuotojams ir šešių dienų savaitė su viena poilsio diena gamybos darbuotojams. Vienos pamainos trukmė yra 8 valandos. Darbo laiko trukmė per savaitę nustatyta 40 valandų, išsskyrus kai darbuotojams reikia dirbti viršvalandžius. Jų maksimalus laikas nustatytas 48 valandos.

Administracijos darbo laikas: pirmadienis – penktadienis 8:00 – 17:00; pietų pertrauka 12:00 – 13:00

Įsidarbinančios valytojas (valytojai) privalo pasitikrinti sveikatą, išklausyti instruktavimą darbo vietoje.

4.2. mokėti suteikti pirmąją medicinos pagalbą sau ir kitiems nukentėjusiems nelaimingo atsitikimo metu;

6. Už saugos ir sveikatos taisyklių pažeidimus, atsižvelgus į pažeidimų pobūdį bei pasekmes,valytojai (valytojui) gali būti taikomos drausminės nuobaudos ir kitos poveikio priemonės, numatytos vidaus tvarkos taisyklėse arba įstatymuose.

Keisti perdegusias lemputes ar saugikliu.

Valytojai (valytojui) darbo metu susižeidus nors ir nelabai sunkiai, įvykio negalima nuslėpti, apie jį reikia pranešti savo vadovybei.

2015 m. kovo 2 d. 7 val. 00 min. kaip visada turėjau pradėti dirbti pagal darbo grafiką. Atėjus į darbą nuėjau į kambarį pasiimt reikalingas valymo priemones, kad galėčiau išplauti grindys. Lipdama nuo laiptų į gamybos patalpą netyčia paslidau ir nugriuvau, susitrenkdama dešinę ranką. Tuo metu pajaučiau stiprų skausmą. Todėl pakviečiau gamybos vadovę Juliją Saveikienę, kuri iškvietė greitąją pagalbą. Medikams atvykus, buvau nuvežta į Trakų ligoninę, kurioje buvo suteikta pirmoji medicinos pagalba, išrašytas nedarbingumo pažymėjimas.

2015 m. kovo 2 d. 07 val. 15 min. į mane kreipėsi valytoja Simona Kuzminskaitė ir pranešė, kad lipdama nuo laiptų į gamybos patalpą, paslydo ir krisdama susižalojo dešinę ranką. Darbuotojai iškviečiau greitąją pagalbą. Medikams atvykus darbuotoja buvo nuvežta į Trakų r. Ligoninę, kurioje buvo suteikta pirmoji pagalba ir išduotas nedarbingumo pažymėjimas.

Valytojai yra raštiškai išduoti apsauginės priemonės: darbo drabužiai, pirštinės, avalynė ir valymo įrankai. Užvestas darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimo darbo vietoje registravimo žurnalas.

Darbo saugos ir sveikatos specialistė Loreta Ignatavičiūtė pravedė instruktažą valytojai kaip reikia elgtis darbo vietoje.

2015 m. kovo 2 d. įmonėje nelaimongo atsitikimo metu nukentėjo valytoja Simona Kuzminskaitė, kuri lipdama nuo laiptų netyčia nugriuvo, susitrenkdama dešinę ranką. Nelaimingas atsitikimas buvo ištirtas ir surašytas aktas.

 • Sauga Kursiniai darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Karolina
 • 25 puslapiai (3628 žodžiai)
 • Kolegija
 • Saugos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 77 KB
 • Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas
  10 - 6 balsai (-ų)
Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas. (2016 m. Vasario 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-saugos-ir-sveikatos-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:58