Darbuotojų skaičius, sudėtis ir struktūra UAB „Statybos kompanija“


Įvadas. Darbo procesų valdymas teoriniu aspektu. Personalo valdymas ir organizavimas. Darbuotojų sudėtis ir struktūra įmonėje. Darbuotojų skaičiaus, kvalifikacijos kėlimo, mokymo poreikių planavimas įmonėje. Darbuotojų kaita. Darbuotojų darbo našumas. Darbuotojų skaičius, sudėtis ir struktūra Uab „Statybos kompanija“. Darbo metodika ir priemonės. Įmonės charakteristika. Turimų materialinių išteklių apžvalga. Darbuotojų skaičiaus ir sudėties analizė. Darbuotojų struktūros analizė. Darbuotojų kaitos analizė. Darbuotojų darbo našumo analizė. Personalo kvalifikacijos kėlimo ir mokymo poreikio analizė. Išvados ir rekomendacijos. Informacijos šaltinių sąrašas. Priedai.

Darbuotojai – yra svarbiausias ir vertingiausias įmonės turtas. Todėl svarbu tinkamai atlikti šio turto analizę, atskleisti jo efektyvesnio panaudojimo rezervus.

Darbuotojai atlieka sudėtingas ūkines – gamybines operacijas, įvairias valdymo funkcijas ir tuo garantuoja įmonės veiklos pelningumą ir jos prestižą.

Kiekvieno įmonės valdymo lygio vadovai turi žinoti savo pavaldinių įgūdžius, profesinį pasirengimą, kūrybiškumą, galimybes. Darbuotojai savo ruožtu turi dalyvauti įmonės valdymo procesuose, įdėti tam tikrą indėlį į įmonės veiklą. Todėl, atliekant įmonės veiklos analizę, būtina ištirti darbuotojų sudėtį, skaičių, struktūrą, darbuotojų kaitos koeficientus bei darbo našumą.

Darbo tikslas – išanalizuoti darbuotojų sudėtį, skaičių ir struktūrą UAB „Statybos kompanija“.

Darbo uždaviniai:

•išanalizuoti darbo proceso valdymo įmonėje teorinius aspektus;

•pateikti UAB „Statybos kompanija“ charakteristiką;

•išanalizuoti UAB „Statybos kompanija“ darbuotojų skaičių, struktūrą, bei sudėtį;

•įvertinti darbuotojų kaitos koeficientus, darbuotojų darbo našumą UAB „Statybos kompanija“.

J. Mačiulis (2005) apibrėžia darbuotojus kaip asmenis, dalyvaujančius įmonės veikloje ir savo fiziniais bei protiniais sugebėjimais prisidedančius prie numatytų įmonės tikslų įgyvendinimo.

Darbuotojų vaidmuo įmonių veikloje nuolat didėja. Jie vis dažniau įvardijami kaip svarbiausias ir vertingiausias įmonės turtas.

  • Microsoft Word 243 KB
  • 2015 m.
  • 35 puslapiai (5817 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Darbuotojų skaičius, sudėtis ir struktūra UAB „Statybos kompanija“
    10 - 8 balsai (-ų)
Darbuotojų skaičius, sudėtis ir struktūra UAB „Statybos kompanija“. (2015 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbuotoju-skaicius-sudetis-ir-struktura-uab-statybos-kompanija.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 22 d. 06:17
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema